Horoskop partnerski: Strzelec + Baran

To bardzo energetyczne połączenie osób. Oboje należycie do żywiołu ognia, dlatego relacja ta będzie ekscytująca. W przypadku takiego połączenia często można mówić o miłości od pierwszego wejrzenia. Jednak tak szybko jak się w sobie zakochacie możecie się odkochać.

Macie podobne potrzeby zarówno w życiu codziennym jak i relacji. Pragniecie związku, w którym jest prawdzie uczucie, a relacja jest najważniejszym elementem życia. Ponadto uwielbiacie przekraczać granice, zdobywać nowe doświadczenia i pragniecie, aby w życiu wiele się działo. Dlatego na pewno możecie być doskonałymi przyjaciółmi, którzy razem zdobywają świat i świetnie się dogadują.

Oboje macie silne, dominujące charaktery, każde z Was pragnie nie tylko przejmować inicjatywę w związku, ale też stawiać na swoim. Dlatego relacja ta z góry skazana jest na wiele kłótni nieporozumień, a każda ze stron musi nastawić się na chodzenie na kompromisy i przekazywanie od czasu do czasu dowodzenia drugiej osobie. Aby relacja ta przetrwała próbę czasu potrzebna już duża elastyczność ze strony każdej osób.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *