Horoskop partnerski: Strzelec + Baran

To bardzo energetyczne połączenie osób. Oboje należycie do żywiołu ognia, dlatego relacja ta będzie ekscytująca. W przypadku takiego połączenia często można mówić o miłości od pierwszego wejrzenia. Jednak tak szybko jak się w sobie zakochacie możecie się odkochać.

Macie podobne potrzeby zarówno w życiu codziennym jak i relacji. Pragniecie związku, w którym jest prawdzie uczucie, a relacja jest najważniejszym elementem życia. Ponadto uwielbiacie przekraczać granice, zdobywać nowe doświadczenia i pragniecie, aby w życiu wiele się działo. Dlatego na pewno możecie być doskonałymi przyjaciółmi, którzy razem zdobywają świat i świetnie się dogadują.

Oboje macie silne, dominujące charaktery, każde z Was pragnie nie tylko przejmować inicjatywę w związku, ale też stawiać na swoim. Dlatego relacja ta z góry skazana jest na wiele kłótni nieporozumień, a każda ze stron musi nastawić się na chodzenie na kompromisy i przekazywanie od czasu do czasu dowodzenia drugiej osobie. Aby relacja ta przetrwała próbę czasu potrzebna już duża elastyczność ze strony każdej osób.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *