Horoskop Partnerski: Strzelec + Strzelec

To bardzo energetyczne połączenie osób. Oboje uwielbcie przekraczać granice, chcecie odkrywać to co nieznane i podążać cały czas naprzód. Dlatego jesteście bardzo dobrze pod tym kątem dobrani. Razem możecie przeżyć niesamowite przygody, których nie zapomnicie do końca życia. Oboje także jesteście bardzo uczuciowi, dlatego relacja ta początkowo może wydawać się niczym z bajki, a Wy będziecie się czuć jak jedyne osoby na świecie, które nie potrzebują nikogo innego do pełni szczęścia.

Problemem w tej relacji jest życie codziennie. Niestety oboje bujacie w obłokach, dlatego monotonia obowiązków, szara codzienność, może Was mocno przytłaczać. Ponadto żadne z Was nie będzie chciało brać odpowiedzialności za domowy budżet, a fakt, że lubicie żyć ponad stan, może powodować z czasem pojawienie się poważnych problemów finansowych w Waszym budżecie domowym.

Dodatkowo każde z Was potrzebuje dużej przestrzeni dla siebie, ale łatwo potraficie zainteresować się inną osoba, dlatego tak ważne jest znalezienie złotego środa. Na pewno jeśli pragniecie stworzyć stały związek, potrzebna jest praca nad relacją, inaczej uczucie, które bardzo szybko się pojawia, może równie szybko zniknąć.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *