Uzdrowienie, jak możesz to osiągnąć?

Nasz organizm to całość, zarówno rozum jak i serce. Znamy wiele metod, aby stymulować odpowiednio nasz mózg, abyśmy byli szczęśliwsi, przez co bardziej odporni i zdrowsi. Jednak często zapominamy o emocjach, które wpływają na nasz organizm i nasze samopoczucie, co z czasem przekłada się na nasze zdrowie.

Jeśli chcesz być zdrowszym, lepiej się czuć i mieć więcej energii, wykorzystaj te metody, aby zwiększać w sobie pokłady szczęścia i miłości, a zobaczysz, że jesteś zdrowszy i cieszyć się znacznie lepszym samopoczuciem.

Zacznij dobrze dzień – każdego poranka pomysł o tym za co jesteś losowi wdzięczny i uśmiechnij się do losu, za to ile Ci dał. W ciągu dnia bądź wdzięczny sobie i innym za to jacy są i co robią dobrego.

Uśmiechaj się – Staraj się jak najczęściej uśmiechać, także do siebie w lustrze, odwzajemnij uśmiechy innych.

Oddychaj na zdrowie – Staraj się oddychać, spokojnie, miarowo, bądź świadomy swojego oddechu.

Oczyszczaj się – Jeśli czujesz, że jest w Tobie negatywna energia, weź prysznic, idź na spacer, albo trochę się zmęcz, dzięki temu pozbędziesz się negatywnej energii ze swojego organizmu.

Wizualizacja – Jak najczęściej wizualizuj sobie w głowie swoje marzenia i pragnienia, sama myśl o nich poprawi Ci nastrój.

Bądź życzliwy – Przede wszystkim dla siebie, ale także dla innych będących blisko Ciebie, zarówno ludzi jak i zwierząt.

Naucz się mówić dziękuję – W ciągu dnia dziękuj innym za to co zrobili dla Ciebie dobrego, wieczorem podziękuj sobie i losowi za dobry i udany dzień

Zacznij medytować – Znajdź kilka minut dziennie na medytację, możesz po prostu poleżeć spokojnie w ciszy lub słuchać szumu morza czy ptaków.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *