Znak zodiaku, a zaskakująca cecha

Każdy osoba urodzona pod danym znakiem zodiaku ma kilka charakterystycznych cech, które je wyróżnia na tle innych osób. Jednakże jest też druga strona medalu, do każdego znaku zodiaku można przyporządkować cechę, która jest unikalna i zaskakującą. Na pierwszy rzut oka, może się ,że te cechy zupełnie nie pasują do poszczególnych osób, urodzonych pod danym znakiem zodiaku. Jednakże jeśli bliżej się przymierzymy, okazuje się, że nasi znajomi w większości posiadają tą jedną zaskakującą cechę, przypisaną do ich znaku zodiaku.

Baran – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku, mimo iż są pewne siebie i czasem wydają się wręcz agresywne, to są romantykami i całkowicie potrafią oddać się miłości.

Byk – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku z natury są uparte, mimo tego, potrafią dać się porwać chwili i zrobić coś szalonego, jeśli pomysł przypadnie im do gustu.

Bliźnięta – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mimo że są z natury egoistami, to swoich przyjaciół potrafią stawiać wyżej niż własne potrzeby.

Rak  – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są natury ciche, to potrafią mocno imprezować i zawsze znajdą wspólny język z wieloma nowo poznanymi osobami.

Lew  – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku z natury lubią stać na piedestale życia, to dla innych są bardzo pomocni i chętnie obdarzają ich komplementami.

Panna  – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są z natury bardzo opanowane, ale kiedy ktoś mocno zajdzie im za skórę, same potrafią wybuchnąć i mocno się odgryźć.

Waga – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są z natury wyważone, to uwielbiają stawiać na swoim i za wszelką cenę będą dążyły do przekonania innych do swoich racji.

Skorpion  – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są z natury tajemnicze, przez co wydają się być niechętne do kontaktów z innymi, a tymczasem kiedy się je pozna to okazują się bardzo sympatycznymi i miłymi osobami.

Strzelec  – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mówią to co myślą, często raniąc innych. Z drugiej strony mimo takiej szczerości, same często koloryzują odnośnie własnej osoby i wyolbrzymiają historie o sobie.

Koziorożec  – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku to pracoholicy, którzy są bardzo poważni na co dzień. Mimo tego, mają duże sarkastyczne poczucie humoru.

Wodnik  – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mimo, że żyje we własnym świecie, to kiedy tylko chce potrafi się świetnie dostosować do grupy osób, w której przebywają.

Ryby  – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są z natury marzycielami. Z drugiej strony potrafią być bardzo konkretne i analitycznie myśleć.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *