Zwierzę Mocy – Kojot

Kojoty zwane są także wilkami preriowymi. Występują na obszarach między Alaską a Meksykiem. Zwierzę to jest cenione przez Indian za swoją mądrość, a także za spryt. Żyją w małych stadach, zazwyczaj po 3 pary. Kiedy kojoty wkraczają do naszego życia dodają nam przede wszystkim odwagi i energii do działania i wprowadzania zmian w swoim życiu. Uczą jak zachować równowagę w życiu codziennym, przyzwyczajania się do ciągłych zmian. Pokazują, że życie to ciągłe zmiany, które należy zaakceptować, a wszystko to co nas spotyka, traktować jak lekcję na przyszłość.

Kojot podobnie jak wilk wyje do księżyca, pokazuje tym samym, że w każdym z nas jest zarówno dobro jak i zło. Kojoty to zwierzęta, które się śmieją, zachęcają do nietraktowania życia zbyt poważnie. Pokazują, że dystans do samego siebie i nie komplikowanie sobie życia jest kluczem do szczęścia. Kojoty mają bardzo dobry słuch, lepszy od większości zwierząt. Zachęcają nas do uważnego słuchania innych ludzi, ale też otoczenia. Tylko dzięki prawdziwemu słuchaniu wsłuchiwaniu się świat, mamy szansę na zrozumienie siebie oraz innych ludzi.

Jeśli pragniesz podchodzić z humorem do swojego życia i problemów, pragniesz wyciągać przydatne lekcje z tego co Cię spotyka i kreatywnie podchodzić do wielu spraw, wybierz kojota na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *