Zwierzę Mocy – Owca

Owca to zwierzę stadne, które prezentuje takie cechy jak spokój, życzliwość, a także szczerość i oddanie. Owce pochodzą z Mezopotamii, gdzie zostały udomowione ponad 10 000 lat temu. Owce przede wszystkim w czasach starożytnych były wykorzystywane w celach rytualnych, były składane bogom i bóstwom jako ofiary.

Dlatego są symbolem, czystości i niewinności. W mitologii celtyckiej owca jest łączona z boginią Brygidą, która przewodzi uzdrawianiu, macierzyństwu i ognisku domowemu.

Kiedy owca pojawia się w naszym życiu przede wszystkim pokazuje, jak żyć w zgodzie z innymi, jak odnaleźć się w grupie. Owca uczy nas także jak być wrażliwym i korzystać z tego daru na co dzień. Zwierzę to zachęca do bycia bardziej łagodnym i spokojnym w życiu. Pokazuje, że tylko spokój i opanowanie pozwolą nam być spełnionym. Delikatność w życiu codziennym pomoże nam łatwiej przejść przez trudne sytuacje. Owca także zachęca do dobrej obserwacji otoczenia i wybierania drogi obranej przez innych, dzięki czemu będzie nam w życiu łatwiej.

Jeśli pragniesz korzystać ze swojej wewnętrznej wrażliwości, pragniesz być spokojniejszy i żyć w harmonii ze sobą i otoczeniem, wybierz owcę na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *