Zwierzę mocy – Jaskółka

Zwierzęta mocy, to między innymi również jaskółka. Jest to ptak znany od starożytności. Moc i magia jaskółki była doceniana przez samą Afrodytę, a także Atenę, a Według legendy Izyda, egipska bogini płodności, sama w nocy zamieniała się w jaskółkę.

Ptak ten, jako zwierzę mocy jest symbolem nadchodzących zmian, narodzin, wiosny i wolności. Magia i moc jaskółki koncentruje się wokół ogniska domowego, budowania wspólnego gniazda rodzinnego, a także narodzin i powiększania rodziny.

Jaskółka w życiu codziennym buduje swoje gniazda blisko domów, jako zwierzę mocy symbolizuje ochronę nad domostwem. Ponadto jej moc polega na wspomaganiu i budowania szczęścia w związkach i relacjach, a także pomaga wprowadzić ład i harmonię.

Jaskółka zachęca do przekraczania barier. To magiczne zwierzę sprawia, iż to, co dawne odchodzi, a to, co nowe nadchodzi. Jaskółka pokazuje, że to, co ma nadejść jest nieuniknione, ale kryje się za tym, piękno, którego warto doświadczać. Jeśli pragniesz być wolnym, chcesz z radością w sercu czekać na to co nowe, wybierz Jaskółę na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *