Horoskop na wrzesień dla wszystkich Znaków Zodiaku

Baran

Dla zodiakalnego Barana wrzesień będzie dobrym miesiącem, podczas którego skupi się głównie na relacjach z innymi osobami, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Uczucia:
Wenus i Merkury w Pannie zachęcą Barana do rozmów z partnerem i oczyszczenia negatywnej atmosfery. Będzie to czas wyjaśnienia wielu spraw i zamknięcia dawnych problemów. Baran będzie chciał zacząć nowy etap w swoim związku i mu się to uda, jeśli tylko nastawi się na słuchanie tego, co partner ma do powiedzenia. Czeka go czas robienia wielu planów i wdrażaniu ich w życie. Będzie dużo się działo, ale Baran poczuje, że naprawdę żyje. Końcówka miesiąca, głównie za sprawą Słońca, które będzie w Wadze sprawi, iż Baran zdobędziecie się na uczuciowe wyznania.

Samotne Barany będą chętne do poznania nowych osób. Mają na to szanse, choć nie powinny się zbyt szybko angażować, aby potem nie cierpieć. Cieszenie się daną chwilą jest tym, na czym powinny się skupić.

Kariera i finanse:
Wrzesień będzie dobrym czasem w karierze Barana. Merkury i Wenus sprawią, iż Baran skupi się przede wszystkim na swoich potrzebach. Nie będzie pomagał wszystkim, a stanie się bardziej asertywny, dzięki czemu będzie miał okazję mocno się wykazać. Ponadto będzie myślał o zainwestowaniu pieniędzy, ale nie jest to dobry pomysł. Baran powinien bardzo długo przemyśleć wszelkie decyzje związane z wydatkami, nie powinien działać pochopnie. Tym bardziej, że czeka go czeka jeden większy wydatek, dlatego warto, aby miał oszczędności.

Zdrowie:
Baran szczególnie w drugiej połowie miesiąca powinien zwrócić swoją uwagę na zdrowie. Będzie on mocno osłabiony, może wdać się u niego infekcja. Dlatego nie powinien zapominać o wypoczynku, który będzie miał na niego zbawienny wpływ.

Byk

Dla zodiakalnego Byka wrzesień będzie czasem kiedy w życiu zawodowym ma szansę odnieść sukces, natomiast w w sferze prywatnej czeka go chaos i spore zamieszanie.

Uczucia:
Byk razem z partnerem będzie miał bardzo dużo spraw do załatwienia. Wpływ Merkurego może sprawić, iż będzie dosyć mocno rozdrażniony. Dlatego powinien ustalić plan działania razem z partnerem i działać według niego. Inaczej dojdzie do wielu drobnych spięć. Dlatego Byk powinien mieć świadomość, że czeka go dosyć trudny czas i bardziej niż zwykle powinien postarać się panować nad swoimi emocjami. Na szczęście wpływ Wenus i Słońca pomoże mu opanować nerwy, a z drugiej strony dodadzą mu energii, która bardzo mu się przyda w tym czasie.

Samotne Byki mają nikłe szanse na poznanie ciekawej osoby w tym miesiącu. Skupią się na sobie, na rozwijaniu swoich talentów, szczególnie tych związanych z rękodziełem.

Kariera i finanse:
Dzięki wpływowi Urana i Merkurego Byk będzie miał w sobie wiele zapału do pracy. Może w tym czasie wpaść na wręcz genialny pomysł, dzięki któremu ma szansę na awans lub premię. Wszystko leży w jego rękach. Jeśli tylko odważy się wdrożyć w życie swoje pomysły, odniesie spektakularny sukces.

Mimo, iż teoretycznie pod względem finansów będzie to dobry miesiąc, to Byk nie powinien trwonić pieniędzy na zbędne rzeczy. Czeka go kilka dodatkowych wydatków, dlatego rezerwy finansowe zdecydowanie się przydadzą.

Zdrowie:
Byk będzie pochłonięty wieloma dodatkowymi obowiązkami, przez co może być lekko osłabiony. Nie powinien zapominać o prawidłowym odżywianiu się i dostarczaniu swojemu organizmowi odpowiedniej ilości witamin i mikroelementów.

Bliźnięta

Dla zodiakalnych Bliźniąt wrzesień będzie bardzo dobrym i spokojnym miesiącem, podczas którego będzie im się powodziło szczególnie w życiu uczuciowym.

Uczucia:
Mars, który będzie w koniunkcji ze Słońcem, sprawi, iż w związku Bliźniąt zapanuje spokój i harmonia. To może być przełomowy czas dla związku Bliźniąt. Mogą one zdecydować się na rozwój swojej relacji i zrobienie ważnego kroku do przodu. Mimo, iż dosyć dużo będzie się w tym czasie działo, to będzie to odpowiedni moment na tego typu decyzje. Bliźnięta w tym czasie będą się świetnie dogadywać z parterem, dlatego warto to wykorzystać.

Układ planet sprawi, iż samotne Bliźnięta mogą liczyć na to, że poznają kogoś bardzo wyjątkowego. To może być nawet związek na całe życie. Dlatego Bliźnięta powinny uważnie przyglądać się nowo poznanym osobom.

Kariera i finanse:
Wpływ Merkurego sprawi, iż Bliźnięta będą bardzo kompetentne w swojej pracy. W sposób bardzo komunikatywny przekażą to, co mają do powiedzenia, dzięki czemu unikną niejasnych sytuacji. Przez to, ich praca stanie się przejrzysta i łatwiejsza, a dodatkowo obejdzie się bez konfliktów z innymi pracownikami. Zostanie to na pewno zauważone przez przełożonych. Bliźnięta powinny jednak uważać, aby za bardzo nie wywyższać się spośród innych. Wtedy wszystko wróci do poprzedniego stanu.

Pod względem finansowym będzie im się dobrze wiodło, mogą lekko zaszaleć i wydać naddatki finansowe na przyjemności. Jednak we wszystkim powinny zachować umiar.

Zdrowie:
Z powodu tego, że teoretycznie Bliźnięta będą się czuły dobrze, nie będą na siebie nie uważać. Dlatego grozi im infekcja górnych dróg oddechowych. Bliźnięta nie powinny się za lekko ubierać.

Rak

Dla zodiakalnego Raka wrzesień będzie dosyć nerwowym miesiącem w sferze uczuć, natomiast w pracy będzie mu się układało dobrze.

Uczucia:
Mars w połączeniu ze Słońcem sprawi, że Rak może być mocno rozdrażniony i co ciekawe, tylko w stosunku do swojego partnera. Dla innych będzie miły i uprzejmy. Takie podejście sprawi, iż jego partner poczuje się niesprawiedliwie traktowany, przez co czeka ich wiele sporów i kłótni. Na szczęście w drugiej połowie miesiąca, głównie za sprawą wpływu Wenus, Rak zmieni swoje wcześniejsze podejście i wynagrodzi partnerowi swoje zachowanie.

Samotne Raki będą miały ochotę na nowe relacje. Chętnie poznają kogoś nowego z kim będą mogły spędzić wrześniowe wieczory. Na poważny związek raczej nie mają szans, ale przelotny romans, owszem.

Kariera i finanse:
Wrzesień będzie czasem, kiedy zodiakalny Rak powinien uwierzyć w samego siebie. Będzie miał więcej niż jedną okazję do wykazania się, ale nic samo się za niego nie zrobi. Mars i Merkury zachęcą go do wytężonej pracy. Tylko od Raka będzie zależało czy odniesie sukces, na pewno będzie miał ku temu możliwości i dobre warunki.

Raka czeka kilka drobnych, dodatkowych wydatków, dlatego nie powinien szastać pieniędzmi. Nawet jeśli będzie miał dodatkowe środki, powinien je zaoszczędzić.

Zdrowie:
Rak powinien ograniczyć spożywanie smażonych potraw, które sprawiają, że brakuje mu energii, a także powodują problemy żołądkowe. Zamiast tego, powinien pomyśleć o wprowadzeniu do swojej diety kiszonek, które bardzo wzmocnią jego florę bakteryjną w całym układzie pokarmowym. Poza tym, we wrześniu nie będzie narzekał na swoje zdrowie.

Lew

Dla zodiakalnego Lwa, wrzesień będzie dobrym i udanym miesiącem, podczas którego Lew poczuje, że naprawdę żyje.

Uczucia:
Lew, głównie za sprawą wpływu Wenus i Marsa, będzie chciał okazać wiele uczucia swojemu partnerowi. Nie powinien jednak zapominać, że życie nie składa się z samych przyjemności, ale też obowiązków, których we wrześniu nie będzie brakować. Na szczęście, Lew chętnie przejmie część domowych prac i da odpocząć partnerowi. Dzięki temu, para ta będzie się dobrze dogadywać, Lew z partnerem będą dla siebie wsparciem.

Samotne Lwy, będą myślały o romansie, głównie za sprawa wpływu Merkurego. Układ planet w tym miesiącu będzie im sprzyjał, dlatego mają szanse na oczarowanie kogoś swoim urokiem i znalezienie bliskiej osoby.

Kariera i finanse:
Uran i Merkury wpłyną bardzo pozytywnie na energię Lwa. Będzie on pełen zapału i podejmie się dosyć trudnego wyznania, Powinien jednakże pamiętać, ze same chęci to trochę za mało. Dlatego nie powinien się obawiać sięgnięcia po pomoc ze strony bardziej doświadczonej osoby. To może być także okazja do nawiązania nowej zawodowej przyjaźni. Finansowo czeka go bardzo dobry czas. Będzie mógł on zrealizować swoje marzenie, które odkłada od dawna. We wrześniu zdecydowanie Lew może pozwolić sobie na większe wydatki.

Zdrowie:
Lew, mimo że będzie pełen energii, to może być nieco osłabiony. Dlatego, jak najczęściej powinien korzystać ze świeżego powietrza, a także nie może zapominać tym, aby się porządnie wysypiać. Zrezygnowanie z używek, także na pewno wpłyną pozytywnie na jego odporność i samopoczucie. To dobry czas na zerwanie z uciążliwymi nałogami.

Panna

Dla zodiakalnej Panny, wrzesień będzie bardzo niestabilnym miesiącem, podczas którego Panna będzie początkowo w bardzo dobrym nastroju, a z czasem wszystko zacznie się zmieniać.

Uczucia:
Słońce w Pannie sprawi, że zodiakalna Panna będzie pełna pozytywnych uczuć i energii. Chętnie spędzi czas z partnerem, powie także o tym co czuje i jakie ma oczekiwania w związku, a także co chciałaby zmienić. W drugiej połowie miesiąca, głównie za sprawą Merkurego i Urana, stanie się drażliwa na swoim punkcie, przez co czeka ją kilka nerwowych sytuacji. Ponadto, będzie miała wiele spraw na głowie związanych z życiem domowym, ale na szczęście dzięki planowaniu poszczególnych działań, wszystko uda jej się ogarnąć.

Samotne Panny zdecydowanie mają szansę we wrześniu poznać osobę, z którą będą mogły się związać. Na pewno pomoże im w tym Wenus oraz Mars, które dodadzą jej romantyczności.

Kariera i finanse:
Dzięki wpływowi Słońca i Merkurego, w pracy zodiakalnej Panny, będzie dobrze się układano. Panna będzie miała okazję skorzystać z ciekawego szkolenia, dzięki któremu podniesie swoje kwalifikacje. Zdecydowanie powinna się na nie zdecydować. Ponadto czeka ją dosyć trudna sytuacja w pracy, ale dzięki nietuzinkowemu podejściu do sprawy, będzie miała okazję zabłysnąć i wyróżnić się na tle innych pracowników. Da jej to realną szansę szansę na rozwój i awans.

Zdrowie:
Panny we wrześniu powinny o siebie zadbać. Zbyt mało czasu poświęcają swojemu zdrowiu, przez co mogą nie zauważyć, że coś złego dzieje się w ich organizmie. To dobry czas na wykonanie kontrolnych badań i sprawdzenie, czy na pewno nie wymagają leczenia.

Waga

Dla zodiakalnej Wagi, wrzesień będzie dosyć trudnym miesiącem, podczas którego będzie ona nerwowa i osłabiona, dlatego w tym czasie powinna na siebie szczególnie uważać.

Uczucia:
Ze względu na niekorzystne położenie Marsa i Merkurego, które będą w Pannie, Waga może czuć się mocno rozdrażniona, mimo iż teoretycznie nie będzie ku temu powodów. Zacznie mieć wiele wątpliwości odnośnie swojego związku i ogólnie życia. Z tego powodu czeka ją wiele kłótni i sporów z partnerem. We wrześniu czekają ją także dodatkowe obowiązki, co jeszcze bardziej sprawi, że zostanie zachwiany jej nastrój i samopoczucie. Waga powinna się skupiać na tym, co jest dobre w jej relacji z partnerem, a nie doszukiwać się tylko negatywów i eskalować problemy.

Samotne Wagi nie będą miały ani czasu, ani ochoty na poznania nowych osób. Nie będzie to dla nich dobry czas na rozpoczynanie związku.

Kariera i finanse:
Mimo, iż Waga będzie nieco rozchwiana emocjonalnie, to w pracy będzie się jej dosyć dobrze układało. Głównie za sprawą Merkurego i Słońca pojawią się u niej nowe możliwości rozwoju zawodowego. To zdecydowanie dobry czas na inwestycje w siebie. Jeśli Waga dobrze poszuka to znajdzie ciekawe kursy, które mocno ją rozwiną. Dodatkowo wyjazd na kilka dni i zmiana środowiska wpłyną na polepszenie jej samopoczucia. Jeśli Waga będzie miała dodatkowe środki powinna je zainwestować w samą siebie.

Zdrowie:
Wrzesień będzie czasem, kiedy Waga zdecydowanie powinna skupić się na swoim zdrowiu. Przede wszystkim powinna dbać o to, aby się wysypiać i prawidłowo jeść oraz nie podjadać między posiłkami. Powinna także skorzystać z wzmacniających organizm suplementów diety.

Skorpion

Dla zodiakalnego Skorpiona, wrzesień będzie dobrym i udanym miesiącem, podczas którego ma on szansę wkroczyć na nową ścieżkę życia. Powinien także bardziej zadbać o siebie.

Uczucia:
Słońce i Mars zachęcą Skorpiona do spędzenia aktywnie czasu. Dlatego chętnie wyjdzie z partnerem na spacer, czy spotka się ze znajomymi. Nawet teoretycznie zwykłe zakupy i chodzenie po sklepach sprawią, iż Skorpion będzie szczęśliwy i spełniony w swoim związku. To będzie dobry czas na podjęcie kluczowych decyzji, które będą miały wpływ na całe jego życie. Skorpion może zdecydować się w tym czasie na duży krok, który odmieni jego związek.

Samotne Skorpiony chętnie poznają kogoś nowego. Wenus sprawi, iż wydadzą się bardziej tajemnicze i niedostępne, co będzie przyciągać do nich inne osoby.

Kariera i finanse:
Słońce i Wenus otworzą Skorpiona na potrzeby innych. Dlatego we wrześniu, Skorpion będzie w pracy bardzo pomocny i życzliwy dla innych osób. Wykaże się empatią i dużym zrozumieniem dla potrzeb współpracowników, dzięki czemu poprawią się jego relacje zawodowe. Sam nie będzie miał zbyt wiele obowiązków na głowie, będzie mógł więc odpocząć i zaplanować dalsze działania.

Finansowo czeka go dobry czas. W tym miesiącu powinien zainwestować w siebie. Zarówno w szkolenia, jak i kupno nowych ubrań, czy zmianę w swoim wyglądzie.

Zdrowie:
To już najwyższy czas, aby Skorpion skupił się na swojej kondycji, tym bardziej, że teraz jest zmotywowany do działania. Mars i Merkury dodadzą mu energii i sił witalnych, dlatego powinien z tego skorzystać i zadbać o swoją sylwetkę. Rezygnacja ze słodyczy i alkoholu, także wyjdzie mu na zdrowie.

Strzelec

Dla zodiakalnego Strzelca, wrzesień będzie dobrym miesiącem, podczas którego większość spraw uda mu się spokojnie rozwiązać.

Uczucia:
Układ planet sprawi, że Strzelec większość swojej energii poświęci na sprawy zawodowe. To głównie tam będą skierowane jego myśli. Dlatego powinny uważać, aby nie zapomnieć o potrzebach partnera i nie odsunąć się za bardzo od niego. Tym bardziej, że Uran sprawi, iż ich zachowanie może zostać błędnie odebrane, co skończy się niepotrzebną kłótnią. Dlatego Strzelce powinny w tym miesiącu skupić się na tym, aby zachować balans między życiem rodzinnym a zawodowym.

Kariera i finanse:
Słońce w Pannie sprawi, iż we wrześniu Strzelce będą bardzo pracowite i wydajne w swojej pracy. Będą myślały także o rozwoju swojej kariery, ale powinny być ostrożne. Mars i Merkury mogą spowodować, iż podejmą błędną decyzję pod wpływem impulsu, przez którą wiele stracą. Dlatego nie jest to dobry czas na zmianę pracy. Strzelce powinny docenić to, jak dobrze radzą sobie ze swoimi obowiązkami, ale na razie lepiej dla nich będzie, jeśli zostaną na obecnym stanowisku. Na duże zmiany przyjdzie jeszcze czas. Strzelce nie powinny także szaleć w kwestii wydatków. To, że nie brakuje im pieniędzy nie znaczy, że mają wszystko na bieżąco wydawać. Lepiej, aby zaczęły oszczędzać na większy cel.

Zdrowie:
Strzelec przede wszystkim powinien zwrócić uwagę na swój układ pokarmowy i żołądek. Niezdrowa i nieregularna dieta sprawi, że może poważnie cierpieć na rozstrój żołądka, nawet przez okres dłuższy niż tydzień. Dlatego jest to dobry czas na zmianę nawyków żywieniowych, a także wprowadzenie większej ilości ruchu.

Koziorożec

Dla zodiakalnego Koziorożca wrzesień będzie niestabilnym miesiącem. W pracy będzie mu się dobrze wiodło, natomiast w życiu uczuciowym czekają go problemy.

Uczucia:
Zarówno Mars jak i Merkury sprawią, że Koziorożce będą mocno rozdrażnione. Swoją uwagę będą chciały skupić przede wszystkim na życiu zawodowym, przez co ich partner poczuje się odepchnięty. Dodatkowo, nerwowe Koziorożce, same będą prowokowały kłótnie i szukały powodu, aby wyżyć się na partnerze. Uran sprawi, iż mogą stać się nawet agresywne. Dlatego zdecydowanie powinny zdawać sobie z tego sprawę i trochę odpuścić.

Samotne Koziorożce mają szansę na poznanie ciekawej osoby. Będą otwarte na nowe osoby, a Słońce i Wenus sprawią, że będą wydawać się bardziej atrakcyjne niż zwykle. Dlatego w tym miesiącu mogą zacząć nowy związek.

Kariera i finanse:
Układ planet sprawi, iż Koziorożce będą dużo pomagać w pracy innym osobom. Nie powinny jednak zapominać, że ich obowiązki są równie ważne i nie mogą zaniedbywać swojej pracy kosztem pomocy innym współpracowników. Koziorożce będą miały także możliwość do skorzystania z kursów doszkalających. Oferta będzie dosyć szeroka, dlatego ze spokojem powinny podjąć decyzję, na co się zdecydować i która oferta będzie dla nich najbardziej atrakcyjna. Z pomocą w wyborze odpowiedniego szkolenia przyjdzie Wenus.

Zdrowie:
Koziorożce we wrześniu będą przede wszystkim mocno zestresowane. Dlatego powinny jak najczęściej odpoczywać. Będzie to także okazja do znalezienia nowego sposobu rozładowywania wewnętrznego napięcia. Mogą spróbować jogi, czy medytacji. Jeśli nie będą robić nic, to zaczną odczuwać silny ból głowy, po migreny włącznie.

Wodnik

Dla zodiakalnego Wodnika wrzesień będzie udanym miesiącem, podczas którego Wodnik ma szansę na ciekawą inwestycję.

Uczucia:
Życie prywatne Wodnika będzie skupione głównie wokół finansów. Razem z partnerem ustalą cele i priorytety, poczynią także odpowiednie działania w tym zakresie. Mimo, iż Wodnik będzie pochłonięty sprawami finansowymi i mało czasu poświęci na związek, jego partner nie będzie miał nic przeciwko temu. Wręcz przeciwnie ucieszy się, z takiego obrotu sytuacji. Mimo to, Wodnik zaskoczy, co najmniej kilka razy, pozytywnie swojego partnera.

Samotne Wodniki mogą poznać więcej niż jedną interesująca osobę w tym miesiącu. Merkury doda im namiętności, a Wenus sprawi, że będą bardzo romantyczne. Mają szansę przeżyć szalony romans.

Kariera i finanse:
W pracy Wodnika będzie panował spokój i harmonia. Dzięki temu, zodiakalny Wodnik będzie mógł pomyśleć o inwestycjach, tym bardziej, że Słońce w Pannie, zachęci do zajęcia się swoimi finansami. Jednak we wszystkim powinny zachować zdrowy rozsądek. Jeśli będzie to przemyślana decyzja, to Wodnik może sporo zarobić.

Między 12 a 15 września Wodniki muszą szczególnie uważać. Mars, który będzie w opozycji do Neptuna, może sprawić, że ktoś będzie chciał ich oszukać. Dlatego w tym czasie powinny być szczególnie uważane i ostrożne w kwestii swoich finansów.

Zdrowie:
Wodniki nie będą narzekać na swoje zdrowie. Wręcz przeciwnie Mars i Merkury zachęcą ich do zmodyfikowania swojej diety, dzięki czemu będą pełne energii i sił witalnych. Wodniki powinny tylko uważać, aby nie przesadzić z ćwiczeniami, inaczej mogą nabawić się kontuzji.

Ryby

Dla zodiakalnych Ryb, wrzesień będzie teoretycznie dobrym miesiącem, jednakże przez cały miesiąc Ryby będą mocno osłabione.

Uczucia:
Słońce w Pannie sprawi, iż Ryby poświęcą wiele uwagi partnerowi, przyjrzą się swojemu związkowi i chętnie zmienią to, co powoduje spory i kłótnie. Dlatego będzie to dobry miesiąc, podczas którego Ryby poczują, ze zrobiły duży krok na przód. Dzięki temu będą szczęśliwe i spełnione. Ich związek rozkwitnie, a one mocniej zaangażują się w swoją relację.

Samotne Ryby, zdecydowanie mają szanse poznać ciekawą osobę, która może odmienić ich życie. Tym bardziej, że Mars w połączeniu z Merkurym, doda im wiary w siebie, dzięki czemu otworzą się na to co nowe i nieznane.

Kariera i finanse:
W pracy Ryb będzie bardzo intensywnie. Dlatego Ryby powinny oddzielić życie prywatne od zawodowego i skupić się przede wszystkim na swoich zadaniach, które mają do wykonania. W innym przypadku, mimo iż Mars doda im energii, mogą nie zdążyć ze wszystkim na czas. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, powinny zwrócić się o pomoc do bardziej doświadczonej osoby. Wenus sprawi, że nie będą mieć problemu z uzyskaniem wsparcia. Natomiast relacje z innymi pracownikami, będą harmonijne i udane. Finansowo czeka je w miarę dobry czas, choć nie powinny być zbyt rozrzutne.

Zdrowie:
Ryby we wrześniu mogą być apatyczne i na nic nie będą miały ochoty, dotyczy to także jedzenia. Dlatego tym bardziej powinny postarać się o dobrze zbilansowane posiłki, bogate w witaminy i mikroelementy. Ponadto, jak najczęściej powinny przebywać na świeżym powietrzu i dotleniać swój organizm. Dodatkowo, powinny dużo wypoczywać i nie wymagać od siebie za dużo.

WSróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *