Horoskop na styczeń 2022 r. dla wszystkich Znaków Zodiaku

Baran:

Styczeń będzie miesiącem, w którym Baran powinien być opanowany, spokojny, a przede wszystkim ostrożny w tym, co robi i mówi, ponieważ nie tylko sobie może zaszkodzić.

Uczucia:

Już na początku miesiąca, kiedy to Merkury wejdzie w gwiazdozbiór Koziorożca, Baran powinien uważać na to, w jaki sposób traktuje swoich bliskich, a szczególnie partnera, ponieważ może mu wyrządzić dużą krzywdę, a wypowiedzianych słów nie da się cofnąć, można oczywiście za nie przeprosić, ale nie oznacza to, że one znikną. A Baran w swojej nadpobudliwości, może zachować się bardzo niewłaściwie. Wystarczy jednak, że nad sobą zapanuje. Na pewno nie cały miesiąc będzie zły i skazany na porażkę w sferze uczuć. Wenus będzie miała swój czas, w którym sprawi, że Baran okaże dużo ciepła partnerowi, a nawet go miło zaskoczy.

Samotne Barany, nie mają szans na znalezienie miłości, to nie jest dla nich odpowiedni czas na uczucia.

Kariera i finanse:

Początek miesiąca za sprawą Słońca w połączeniu Saturna z Koziorożcem, okaże się mało efektywny dla Barana, a wręcz go spowolni i nie pozwoli ujawnić drzemiącej w nim energii. Z tego powodu Baran będzie mało efektywny. Jeśli Baran ma taką możliwość, to w tym czasie może zaplanować sobie kilka dni wolnego, na zregenerowanie się i przeczekanie słabszego momentu. Wszystko zmieni się diametralnie już w drugim tygodniu stycznia, kiedy to Mars w odpowiedniej konfiguracji, popchnie Barana do działania, a ten w pełni to wykorzysta i nic go nie powstrzyma już do końca tego miesiąca.

Zdrowie:

Niestety, ale zdrowie Baranom w styczniu nie będzie dopisywało. A wszystko za sprawą stresu i przemęczenia. Baran powinien szczególni uważać na to, żeby się nie odwodnić.

Byk:

Styczeń będzie dobrym miesiącem, dla zodiakalnych Byków. Poczują oni przypływ pozytywnej energii, wykażą się dużą pomysłowością i kreatywnością, a Wenus będzie im przychylna nie tylko w miłości.

Uczucia:

Za sprawą Wenus w Strzelcu, pierwsza połowa stycznia przebiegnie Bykom w bardzo gorącej miłosnej atmosferze. Nie będzie ona jednak jednoznacznie dobra. Chwilami atmosfera w związku Byka będzie napięta. Możliwe, że ktoś z zewnątrz w ich związek będzie chciał ingerować, co może zepsuć tą relację. Mogą również nie uniknąć zazdrości. Sytuacja jednakże zmieni się w drugiej połowie miesiąca, nastąpi rozluźnienie i Byki przestaną się tak bardzo wszystkim przejmować.

Samotne Byki będą miały za dużo pracy i zajęć dodatkowych na początku miesiąca, aby mieć czas na szukanie miłości, czy po prostu umawianie się na spotkania. Jednakże druga połowa miesiąca przyniesie korzystne zmiany i na ich drodze pojawią się ciekawe osoby, z których co najmniej dwie mogą się okazać kimś więcej niż tylko znajomymi i Byki mogą stanąć przed dylematem związanym z wyborem.

Kariera i finanse:

Na początku miesiąca Mars obdarzy Byka energią, siłą, ale też zapałem. To będzie najlepszy czas na naukę i przyswajanie nowych informacji. Dużą rolę w życiu Byka odegra również w tym miesiącu Wenus, która od 8 stycznia wpłynie korzystnie na finanse Byka. Może on w tym czasie liczyć na podwyżkę lub premię, a także dodatkowe gratyfikacje za dobrze wykonane zadania. Dobra passa w karierze Byka będzie trwała do końca miesiąca.

Zdrowie:

Zdrowie Byka w styczniu będzie wręcz idealne, głównie za sprawą Słońca w Koziorożcu, które będzie działać ochronnie i wzmacniająco. Wyjątkowo Byk nie będzie nawet musiał na siebie specjalnie uważać, jego odporność będzie ponadprzeciętnie silna.

Bliźnięta:

Styczeń będzie dobrym miesiącem, dla zodiakalnych Bliźniąt. Szczególnie dobrze będzie się układało Bliźniętom w sprawach sercowych, a dobry nastrój przyniesie powodzenie również w innych sferach życia.

Uczucia:

Już od samego początku miesiąca, Bliźnięta poczują duży przypływ uczuć, a przede wszystkim namiętności i pożądania, głównie za sprawą Marsa i Wenus. To one podbudują ich charyzmę i energię. Na pewno skorzysta na tym partner Bliźniąt, który to otrzyma dużą dawkę uczuć. Nie cały miesiąc będzie tak idealny, ponieważ w drugiej połowie miesiąca, energia Bliźniąt osłabnie, a jej miejsce zajmie irytacja i poddenerwowanie, ale nie zatrze to wrażenia, jakie zrobiły wcześniej.

Samotne Bliźnięta, w drugiej połowie stycznia, pod wpływem Marsa w Byku, będą czuły wewnętrzny spokój, może nawet spowolnienie, lub jakiegoś rodzaju osłabienie fizyczne, ale obudzą się ich uczucia i znajdą kogoś, kogo będą mogły nimi obdarzyć.

Kariera i finanse:

Jowisz i Saturn rozpoczną proces osiągania sukcesów przez Bliźnięta. Pierwsze z nich będą już odczuwalne pod koniec tego miesiąca. Bliźnięta nie będą musiały się spieszyć, gdyż wszystko będzie szło swoim tempem, sprawy będą przybierały niespiesznie, pozytywny obrót, a one będą zyskiwały poklask i uznanie. Styczeń będzie wyjątkowym miesiącem, w którym to Bliźnięta nic nie będą musiały naprawiać, ratować, poprawiać, improwizować. W sposób spokojny odniosą sukces i zwycięstwo, zachowując spokój.

Zdrowie:

Niestety, ale zdrowie Bliźniąt nie będzie w styczniu w najlepszej formie. Co ciekawe, mniejsza niż zazwyczaj ilość stresu nie zadziała na nie dobrze, poczują się zmęczone, ospałe. Ich energia będzie znacznie obniżona. Sprawę może poprawić aktywność fizyczna.

Rak:

Zodiakalne Raki czeka bardzo dobry miesiąc, szczególnie dobra okaże się sfera miłosna, która u niektórych Raków może przynieść poważne decyzje.

Uczucia:

Wenus i Mars, zadbają o szczęście Raka w miłości. Styczeń okaże się wyjątkowo dobrym miesiącem szczególnie dla Raków będących w związkach małżeńskich. Poczują niczym nie zmąconą harmonię i spokój. Przepełnieni miłością, będą chcieli jak najwięcej czasu spędzać z ukochaną osobą, a co najważniejsze nie będą uciekać w pracę, ani też inne zajęcia, tylko poświęcą się w pełni partnerowi. Natomiast Raki nie będące w związku małżeńskim, zaczną o tym poważnie myśleć.

Samotne Raki będą otwarte na nowe znajomości, szczególnie w drugim tygodniu stycznia, los postawi na ich drodze kogoś interesującego, kto będzie mógł zająć miejsce w sercu Raka, o ile same będą tego chciały.

Kariera i finanse:

Niezawodny Mars sprawi, że Rak będzie miał siłę do pracy i zrealizuje w całości, to, co będzie chciał i tylko to, co będzie chciał. Ponieważ może zrobić dużo, ale nie samą pracą Rak będzie żył. Sprawy miłosne pochłoną go bez reszty i do pracy tak dużego zapału nie będzie miał. Niemniej nie zawali on żadnego zadania, nie będzie się uchylał od obowiązków, a jedynie nie zrobi nic, ponad miarę i ponad to, co musi. Co ciekawe, wcale nie wpłynie to na pogorszenie jego stanu finansowego, na to mogą mieć jedynie wpływ, impulsywne zakupy, których Rak powinien unikać.

Zdrowie:

Zdrowie Raka w styczniu będzie fantastyczne. Będzie on odczuwał dużo sił, energii, nie będzie miał wielu powodów do zmartwień i stresu, a dodatkowo miłość, przyniesie mu olbrzymie ilości endorfin i nawet gdyby Rak miał jakieś drobne dolegliwości, to ich po prostu nie odczuje.

Lew:

Lwy czeka bardzo dobry miesiąc, szczególnie pod względem kariery i finansów. Dla zodiakalnych Lwów styczeń będzie miesiącem rozwoju i ujawnienia swoich możliwości.

Uczucia:

Lwy będące w związku, na początku miesiąca mogą czekać spięcia i lekkie kłótnie. Jednakże wszystko się zmieni, kiedy to Wenus przejdzie ze znaku Skorpiona do Strzelca. To właśnie wtedy ich związek odżyje. Lwy w tym miesiącu będą bardzo kreatywne i wykorzystają to również w związku, zapewniając tym samym, wiele atrakcji i niespodzianek partnerowi. Lwy co prawda, nie będą miały za dużo czasu na miłość, ale tyle ile będą mogły poświęcą w pełni na jej okazanie.

Samotne Lwy będą miały w sobie dużo wewnętrznego magnetyzmu, co przełoży się na powodzeniu u płci przeciwnej. Spędzą bardzo miłe chwile w ciekawym towarzystwie, jednakże nie znajdą miłości swojego życia.

Kariera i finanse:

Mars przyczyni się do tego, że Lew będzie miał dużo sił do działania, a Jowisz przyniesie nowe ciekawe możliwości. W pracy Lew nie będzie miał sobie równych, wszystko co sobie założy, uda mu się zrealizować. Ważne jest tylko to, żeby skupił się na sobie, a nie robił wszystkiego za innych, ponieważ nie będzie to działało na jego korzyść. Co ważne, bardzo dobrze będzie mu wychodziła współpraca i kooperacja z innymi, gdzie wykaże się dużą pomysłowością i kreatywnością, za co zostanie nagrodzony nie tylko pochwałą, ale może się spodziewać gratyfikacji finansowej. Jego finanse nie ucierpią, o ile nie będzie podejmował ryzykownych działań finansowych, gdyż te mogą zakończyć się dużymi kłopotami.

Zdrowie:

Zdrowie Lwa w styczniu będzie jeszcze lepsze niż w poprzednich miesiącach. Będzie miał dużo energii, którą warto wykorzystać na konkretną aktywność fizyczną.

Panna:

Styczeń będzie ciężkim i wymagającym miesiącem dla zodiakalnej Panny, ale będzie dobrym okresem na wyprostowanie spraw z przeszłości.

Uczucia:

Wpływ Wenus okaże się zbawienny dla Panien w związku, gdyż wprowadzi ich relację na wyższy poziom. Szczególnie druga połowa miesiąca będzie pełna miłosnych uniesień. Ostatnie dni stycznia za sprawą kwadratury Słońca do Urana mogą być lekko napięte i nerwowe w związku, ale to bardzo szybko przeminie, do większych kłótni nie zdąży dojść. Styczeń to dla zodiakalnych Panien również czas wzmocnienia kontaktów z bliskimi. Komuś z rodziny, będzie szczególnie zależało na rozmowie i wsparciu.

Samotne Panny będą mogły znaleźć prawdziwą miłość, szczególnie przychylny będzie dla nich czas w okolicach połowy miesiąca. Jednakże Panna powinna być w tym czasie ostrożna, bo nie każdy ma dobre intencje, a żeby komuś zaufać, trzeba go najpierw dobrze poznać, więc lepiej się nie spieszyć.

Kariera i finanse:

W sferze finansowej, styczeń rozpocznie się dosyć dobrze, dlatego Panna powinna w miarę możliwości i potrzeb spłacić, przynajmniej część, zobowiązań. Ale już na początku miesiąca, powinna też mocno uważać bo Merkury w Strzelcu, może przyczynić się do popełniania pomyłek. Wenus w Strzelcu również nie będzie dla Panny pomocna w tym miesiącu, albowiem przyczyni się do spadku wiary we własne możliwości i frustrację. Szczególnie odczują to Panny, które w tym miesiącu będą szukały pracy, bo niestety może im się to nie udać. Te z nich, które planują urlop lub wypoczynek, powinny postawić na drugą połowę miesiąca.

Zdrowie:

Panna może w tym miesiącu spodziewać się problemów zdrowotnych, dlatego powinna zadbać o profilaktykę. Szczególnie słabe punkty w jej organizmie to serce i wątroba.

Waga:

Styczeń będzie ciężkim miesiącem dla zodiakalnych Wag. Będą one miały dosyć dużo problemów, to będzie dla nich trening cierpliwości i wytrwałości w oczekiwaniu na lepszy czas.

Uczucia:

Dopóki planety nie przesuną się w kierunku Wodnika, Wagę czekają problemy i niezrozumienie w związku. Jednakże czas ten dosyć szybko przeminie, a pełnia Księżyca w Lwie zupełnie odmieni sytuację w ich związku. Zmiana ta będzie na tyle diametralna, że Waga może zacząć myśleć lub nawet poczynić plany dotyczące sformalizowania związku, w którym się znajduje. To będzie magiczny czas zrozumienia, jak dużo ten związek im daje, jak ważny dla Wagi jest partner i co do niego czuje.

Samotne Wagi powinny się nastawić na to, że nie znajdą w tym miesiącu swojej drugiej połowy. Mimo najszczerszych chęci, nikt Wadze nie będzie odpowiadał, dlatego samotne Wagi głównie zajmą się pracą.

Kariera i finanse:

W tym miesiącu, główny nacisk Waga powinna położyć na zarabianie pieniędzy, a energia planet właśnie temu będzie sprzyjać w styczniu. Z tego powodu, Waga powinna otworzyć się na możliwości, jakie się przed nią otwierają. Nowe zlecenia, zadania, nowi kontrahenci, czy też dodatkowa praca. To wszystko sprawi, że Waga pod koniec roku, będzie mogła dysponować pokaźną sumą. Nie wszystko jednak będzie mogła wydać na siebie, albowiem, mogą być potrzebne pieniądze na leczenie kogoś w rodzinie. To, o czym powinna pamiętać, to to, że Merkury w Koziorożcu, przez większość miesiąca będzie sprawiał, iż wszelkie działania niezgodne z prawem zostaną ukarane. Z tego powodu Waga pod każdym względem powinna być uczciwa.

Zdrowie:

Waga w tym miesiącu nie powinna narzekać na zdrowie. Jednakże profilaktyka i dbanie o siebie, to minimum, jakie Waga dla siebie powinna zrobić.

Skorpion

Dla zodiakalnego Skorpiona styczeń będzie dosyć trudnym miesiącem, gwiazdy nie do końca będą mu sprzyjać. Jednakże nie powinien on narzekać na finanse, bo jego pozycja finansowa może się znacznie poprawić

Uczucia:

W tym miesiącu, Skorpiony będące w związku, czeka dosyć trudny okres. Już od początku miesiąca pojawią się problemy i nieporozumienia, żeby przerodziło się to w jawny konflikt. Dużą zasługę będzie miała w tym pełnia Księżyca w Lwie, kiedy to pojawią się zazdrość, podejrzenia i próba wywierania wpływu na partnera. Sytuacja będzie na tyle zła, że sukcesem będzie, jeśli Skorpion nie zakończy całkowicie związku, w którym się znajduje, bo myśleć o tym, będzie z całą pewnością.

Samotne Skorpiony również nie zaznają miłości. Na ich drodze nie stanie nikt, kto poruszyłby ich serce. Nie najlepsze kontakty będzie miał również z przyjaciółmi i znajomymi. Zdecydowanie Styczeń nie będzie dla nich towarzyskim czasem.

Kariera i finanse:

Skorpion będzie się w pracy źle czuł. Co prawda Wenus i Księżyc, dodadzą mu sił do działania i charyzmy. Będzie też miał zapał i chęci, jednakże wszystko to się zmieni, ponieważ ktoś będzie chciał Strzelca zdominować, stłamsić, zmusić go do czegoś, czego nie chce. Skorpion nie będzie miał wyjścia i będzie musiał się temu poddać, choć będzie mu z tym bardzo źle. Na pocieszenie Jowisz przyczyni się do zwiększenia jego finansów, co w pewnym stopniu wynagrodzi mu niedogodności, na jakie został narażony.

Zdrowie:

Skorpion w styczniu powinien postawić głównie na walkę ze stresem i dobry sen.

Strzelec:

Styczeń będzie wspaniałym miesiącem dla Strzelca, pełnym spełnienia, miłości, rozwoju. Pod każdym względem będzie to dobry czas, pełen niespodzianek i radości.

Uczucia:

Wenus z Jowiszem w gwiazdozbiorze Strzelca sprawią, że Strzelce będące w związku, poczują się szczęśliwe i spełnione. Ich miłość będzie kwitła i nie raz zostaną zaskoczone miłą niespodzianką od partnera. Atmosfera będzie sprzyjała namiętnym i czułym chwilom, a Strzelec poczuje się w odpowiednim miejscu z odpowiednią osobą i niczego nie będzie chciał zmieniać. To będzie czarujący czas.

Samotne Strzelce spotkają na swojej drodze kogoś wyjątkowego, miłość, bratnią duszę i przyjaciela w jednym. Pokochają i będą kochane. Nic więcej się dla nich nie będzie liczyć.

Kariera i finanse:

To będzie zdecydowanie kolejny dobry miesiąc Strzelca, przede wszystkim Jowisz w Strzelcu zadba o dodatkowe finanse i tych Strzelcowi na pewno nie będzie brakować, a także o sukcesy w pracy. Dlatego pracujące Strzelce zostaną dostrzeżone, odniosą szereg sukcesów, od tych drobnych, do bardziej poważnych, za które może je nawet czekać gratyfikacja finansowa. W pracy zawodowej będą się doskonale rozumieć ze współpracownikami, ale także z przełożonymi i klientami. Cokolwiek zaczną robić, uda im się to zakończyć z powodzeniem. Strzelce, które będą szukać pracy, będą miały powody do zadowolenia, uda im się bowiem otrzymać bardzo dobrą posadę. Być może nawet będą wybierać spośród kilku propozycji, tą najlepszą dla siebie.

Zdrowie:

W grudniu zdrowie nie będzie najmocniejszym punktem Strzelca. Zdecydowanie powinny zająć się układem kostno-stawowym i mięśniami.

Koziorożec:

Dla zodiakalnego Koziorożca, styczeń będzie bardzo dobrym miesiącem. Będzie mu się wiodło zarówno w miłości, jak i w sferze zawodowej. Na zdrowie też nie powinien narzekać. Jedyne na co powinien zwrócić baczniejszą uwagę, to ostrożność.

Uczucia:

Kiedy Koziorożcom w miłości patronuje Mars w Byku, mogą się one spodziewać przebudzenia w związku. I tak właśnie będzie już w drugim tygodniu stycznia. Koziorożce poczują przypływ uczuć namiętności i ekscytacji. Jak rzadko kiedy, okażą swojemu partnerowi bardzo dużo ciepła i opiekuńczości. Dodatkowo Wenus w Koziorożcu umocni ich w tej miłości, którą czują. Nie będą chciały tego zmieniać, poczują że kochają i są kochane, to sprawi, że Koziorożce w styczniu będą spełnione w miłości.

Samotne Koziorożce spotkają na swojej drodze kogoś, do kogo mocniej zabije im serce. Może się okazać, że jest to ich miłość na całe życie, ale powinny być ostrożne. Czasami okazuje się, że szybko wcale nie oznacza lepiej i tak może być w tym wypadku.

Kariera i finanse:

Styczeń przyniesie Koziorożcowi duże sukcesy zawodowe, a pomogą mu w tym zarówno Mars, który obdarzy go siłą, energią i pewnością siebie, jak i Wenus, która będzie odpowiadała za siłę przebicia, kreatywność i przebojowość. W takiej konfiguracji, Koziorożec nie może nie odnieść sukcesu. Będzie mu się wiodło pod każdym względem, zarówno w kontaktach interpersonalnych, jak i pod względem zadaniowym. Nie można w tym miejscu pominąć finansów, z których Koziorożec powinien być bardzo zadowolony. Czekają go również spotkania, narady lub szkolenia z ciekawymi ludźmi, z których może dużo się nauczyć i w przyszłości tą wiedzę wykorzystać do swoich celów.

Zdrowie:

W grudniu Koziorożec będzie w bardzo dobrym stanie fizycznym i psychicznym.

Wodnik:

Styczeń będzie dla Wodnika bardzo ciekawym miesiącem. Dozna on w tym miesiącu swoistego przebudzenia. Wiele odczuje, zrozumie i zacznie dokonywać ważnych zmian w swoim życiu.

Uczucia:

Energia Wenus w połączeniu z Marsem sprawią, że w związku Wodnika zawrze. Wenus wpłynie na pogłębienie uczuć, emocjonalność i wrażliwość, a Mars sprawi, że Wodnik poczuje się pobudzony, rozemocjonowany, naładowany energią. Może to spowodować jeszcze większą eksplozję uczuć, bez możliwości zapanowania nad nimi, lub przeciwnie, potężną awanturę, połączoną z zazdrością. Cokolwiek się stanie, na pewno w związku Wagi nie będzie nudno.

Samotne Wodniki mają szansę odnaleźć swoją drugą połowę, a pomoże im w tym energia Merkurego. To za jego sprawą Wodniki postawią na długotrwałą znajomość, która będzie rozwijała się powoli jak kwiat, zamieniając się w piękną miłość.

Kariera i finanse:

Za sukces i przebudzenie w sferze zawodowej w styczniu, odpowiadać będą głównie Saturn i Jowisz. Ich energia sprawi, że Wodnik rozwiąże trudne sprawy z przeszłości, zaplanuje działania na najbliższy rok, a to, że zrobią to właśnie w tym miesiącu, wpłynie na to, że ma prawo się to udać. Wodnik w styczniu będzie miał po pierwsze bardzo dużą motywację do tego, a po drugie wiele pomysłów na skuteczną ich realizację. To będą konkretne plany, które zacznie realizować już w tym momencie. To właśnie teraz zobaczy, że nie są to założenia przesadzone i poczuje, że może to wszystko zrealizować

Zdrowie:

Zdrowie Wodnika w tym miesiącu będzie dobre. A nawet jeśli pojawią się drobne problemy, to Wodnik nie będzie miał ani czasu, ani ochoty, żeby się tym zajmować.

Ryby:

Zodiakalne Ryby czeka ciężki miesiąc. Ryby będą miały dużo ważnych zadań do wykonania, a mało czasu na ich realizację. Mogą poczuć się pod presją i odczuć to w postaci zmęczenia psychicznego.

Uczucia:

Mars w Byku sprawi, że Ryby poczują się rozemocjonowane i pobudzone, dzięki temu wprowadzą do związku powiew świeżości. Rozbudzą ponownie namiętność i sprawią, że partner zakocha się w nich ponownie. Choć można się spodziewać, że Mars sprowadzi na Ryby waleczną, agresywną energię, to jednak wpływ gwiazdozbioru Byka znacznie ją złagodzi, dzięki czemu w związku Ryb nie dojdzie w tym miesiącu do kłótni i nieporozumień.

Samotne Ryby, dzięki energii Słońca w Rybach, po 19 stycznia będą cieszyły się dużym powodzeniem. Może również pojawić się ktoś z przeszłości, kogo Ryby nie powinny traktować poważnie. Tylko przyszłość jest realna, przeszłość jest po to, aby ją zostawić za sobą.

Kariera i finanse:

Ten sam Mars w Byku, któremu Ryby zawdzięczają powodzenie w uczuciach sprawi, że Ryby odnajdą się bardzo dobrze w sferze zawodowej. Dzięki tej energii, uda im się z powodzeniem nadrobić zaległe zadania, ale też z bieżącymi, nie będą mieć większych problemów, poza tym, że poświęcą pracy bardzo dużo czasu. Bez tego, niewiele osiągną, a potencjał w tym miesiącu mają bardzo duży. Będą dobrze współpracować w grupie, jak i samodzielnie. Wiele z działań, które podejmą, będą przynosiły dodatkowe finanse. Będzie to dla nich bardzo motywujące. Nie wskazane są jednak duże zakupy, czy nieplanowane wydatki. To czas dobry na oszczędzanie.

Zdrowie:

Ryby w grudniu będą przede wszystkim nie będą miały czasu. Dlatego, może je to osłabić. Przede wszystkim powinny zadbać o odporność i odpowiednią ilość snu.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *