Sennik – Symbolika snów – Burza

Burza to nieokiełznany żywioł, jest to ogromna siła natury, z którą nie ma żartów.
Dlatego sen ten często wzbudza nasz lęk i czujemy się po nim nieswojo. Mara ta często odzwierciedla nasze emocje, wszystko to co przeżywamy wewnątrz siebie. Jednak nie zawsze jest on zapowiedzią czegoś złego.

Ja zawsze wszystko zależy od szczegółów snu, dlatego starajcie się zapamiętać ich jak najwięcej.

Burza z grzmotami – Jest to zły zwiastun. Sen ten oznacza iż czekają nas trudności w życiu w najbliższym czasie. Jeśli nie możemy się nigdzie schronić przez burzą, to sen ten dodatkowo oznacza, iż będziemy uciekać od problemów, ale te nas dogonią.

Burza z piorunami – Sen ten oznacza, iż czekają nas zmiany w życiu. Musimy się nastawić na kilka nerwowych chwil, ale po nich powinny nadejść pozytywne nowe dni i nowe wydarzenia, które będą przychylne dla nas.

Burza z ulewą – Jest to negatywne sen, przede wszystkim związany z relacją z partnerem. Oznacza, iż czekają nas kłótnie, wiele nieporozumień, a bez pracy nad relacją, możliwe, że dojdzie do rozstania.

Ukryć się przed burzą – Sen ten oznacza, iż czekają nas problemy szczególnie trzeba uważać na sferę finansową, natomiast mamy szansę szybko je rozwiązać i uniknąć większych tarapatów.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *