Horoskop Urodzeniowy – Marzec

01 marca

Osoba urodzona 1 marca zawsze stara się być niezależna. Człowiek ten, wręcz nie potrafi żyć włożony w pewne ramy, pod czyjąś presją. Dusi się, czuje fizyczny ból i ucieka. Zrobi wszystko, żeby być samodzielnym i niezależnym, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Ogólnie żyje mu się zazwyczaj dobrze, głównie za sprawą i dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Jowisz, który go chroni i nie pozwala, aby stała mu się krzywda. Człowiek ten jest bardzo wrażliwy, uczuciowy, ale też bywa wybuchowy, zdarza się, że na krótko traci panowanie nad sobą, choć szybko mu przechodzi. Jest dobrym obserwatorem, wyczuwa wszystkie niuanse i nastroje, widzi więcej niż inni.

Jeśli chodzi o zalety człowieka urodzonego 1 lutego, to jest on przede wszystkim bardzo dobrym przyjacielem i partnerem, jest lojalny, wierny, uczuciowy. Ponadto jest wesoły, zazwyczaj sympatyczny. Ma artystyczną duszę i bardzo wiele zainteresowań.

Jeśli chodzi o wady, to nie ma ich wiele, ale często bywa złośliwy, nadpobudliwy, bywa, że za bardzo lubi wszelkiego rodzaju rozrywki.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Opal
Roślina: Jaśmin

02 marca

To, co wyróżnia osobę urodzoną 2 marca, to jej spokój, pokojowe nastawienie. Człowiek ten ma w sobie ogromne pokłady dobra, dla wszystkich, bardzo dużo zrozumienia, empatii, wyrozumiałości. Niestety, przy tym wszystkim jaki jest, jest też ufny i łatwowierny, dlatego zdarza się, że pada ofiarą oszustów. Nie ma jednak z tego powodu większych kłopotów, gdyż czuwa nad nim planeta opiekuńcza, jaką jest Jowisz i mocno go chroni. Człowiek ten, jest również silnie uduchowiony, zgłębia swoje wnętrze, interesują go odczucia wewnętrzne, piękny umysł, nierzadko zjawiska paranormalne, nadprzyrodzone. Jest też bystry i przedsiębiorczy, potrafi zadbać o swoje finanse, choć nie jest zbyt oszczędny, lubi zakupy.

Zalety osoby urodzonej 2 marca to przede wszystkim wierność i lojalność, jest godny zaufania. Jest też ponadprzeciętnie inteligentny, umie dopasować się do każdej sytuacji życiowej. Nie boi się nowych sytuacji, jest otwarty na nowości.

Co do wad, człowiek ten uparty, a jeśli nie może rozwijać się w swoim własnym tempie i robić tego, co chce, staje się bierny, wycofany i nieprzyjemny dla najbliższego otoczenia.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Akwamaryn
Roślina: Róża

03 marca

Osoba urodzona 3 marca jest przede wszystkim zafascynowana nauką. Jej głównym celem jest zgłębianie wiedzy, studiowanie i podchodzi do tego bardzo poważnie. Człowiek ten bardzo wyróżnia się na tle innych, jest nastawiony na cel, sumienny pracowity, uczciwy, wszystko traktuje bardzo poważnie. Jest pełen sprzeczności, uczuciowy i surowy dla innych, w tym bliskich, cierpliwy i zdeterminowany, ale też niedokładny, w stosunku do tego, co go nie interesuje. Jest tak, między innymi za sprawą planety opiekuńczej, jaką jest Neptun i to on właśnie sprawia, że nie da się łatwo zapomnieć, czy też nie zauważyć tego człowieka.

Zalety jakie posiada człowiek urodzony 3 marca to wierność, prostolinijność, słowność, człowiek ten zawsze dotrzymuje słowa. Jest opiekuńczy, elokwentny, inteligentny. Ma wyczucie stylu i silnie rozwinięty zmysł artystyczny. Ma bardzo dobrze rozwiniętą intuicję, jest ciekawym człowiekiem.

Co do wad, to jest ich bardzo mało, można tu wymienić kochliwość, która, źle ulokowana, a szczególnie nieodwzajemniona, pozbawia go rozsądku i nieostrożność.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Neptun
Kamień: Turkus
Roślina: Jaśmin

04 marca

Człowiek urodzony 4 marca, to dusza skromnego artysty. Jest mistrzem w swojej dziedzinie, niemniej nie obnosi się z tym, a sława wywołuje w nim nieśmiałość i wstyd. We wszystkim co robi, chce być najlepszy. Jest bardzo dobrym odtwórcą i doskonale sprawdzi się w roli aktora, muzyka, portrecisty. Ma w sobie dużo różnorodnych talentów. Jest też bardzo wrażliwy, zarówno jeśli chodzi o piękno, subtelność, jak i swoją osobę. Z tego powodu zdarza mu się sięgać po używki. Niemniej rzadko wpada w nałóg, ponieważ chroni go planeta opiekuńcza, jaką jest Neptun. Choć zdarza się, że potrzeba zagłuszania tego, co czuje jest silniejsza. Jest wylewny w uczuciach, potrzebuje partnera, nie umie być samotny.

Główne zalety człowieka urodzonego 4 marca to skromność, wierność sobie i swoim ideałom. Jest utalentowany, wrażliwy, uczuciowy, ciepły.

Jeśli chodzi o wady, to tą najważniejszą jest ta sama wrażliwość, która często wpędza go w nałogi.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Opal
Roślina: Niezapominajka

05 marca

Człowiek urodzony 5 marca wykazuje się olbrzymią odwagą i wiarą w siebie. Robi w zasadzie wszystko, co sobie założył. Nie ma problemów z podejmowaniem nawet najtrudniejszych decyzji. Dlatego zazwyczaj zachodzi bardzo daleko w życiu zawodowym, ma wysoką pozycję, szacunek i posłuch. Mało kto, jest mu się w stanie przeciwstawić. Jego specyficzne cechy charakteru, jak i opieka Neptuna, jego planety opiekuńczej sprawiają, że człowiek ten, raczej nie ponosi porażek. Jest również bardzo specyficzny, widzi więcej niż inni, ma bardzo dobrze rozwiniętą intuicję. Niewiele się przed nim ukryje, a ludzi potrafi rozszyfrować od pierwszego spojrzenia.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 5 marca jest mądry, odważny, pracowity i konsekwentny w działaniu. Jest też rozsądny i przedsiębiorczy. Potrafi poradzić sobie z każdym problemem w każdej sytuacji.

Główne jego wady to nie radzenie sobie z krytyką, łatwowierność.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Turkus
Roślina: Jaśmin

06 marca

Człowiek urodzony 6 marca jest wytrwały i nad wyraz ostrożny. Widać tutaj bardzo duży wpływ opiekuńczego Neptuna, jego planety opiekuńczej. Ale dzięki temu, człowiek ten, w zasadzie nigdy, nie wpada w tarapaty. Oszustwo czuje z daleka, a potrafi jeszcze zaszkodzić tym, którzy są w stosunku do niego nie uczciwi. Chroni dzięki temu zarówno siebie, jak i najbliższych. Jest opiekuńczy, wrażliwy, uczuciowy. Partnera szuka na całe życie, na dobre i na złe. Stawia czoło wszystkim problemom, nie ucieka, zawsze znajduje rozwiązania problemów. Błędy, szczególnie te duże, życiowe, popełnia bardzo rzadko, a jeśli już się tak zdarzy, to szybko je naprawia.

Jeśli chodzi o zalety, to nie można odmówić człowiekowi urodzonemu 6 marca tego, że jest troskliwy, opiekuńczy, wrażliwy, empatyczny, wierny i lojalny. Nikogo nie krzywdzi i jest dobrym przyjacielem, partnerem, rodzicem.

Główną jego wadą jest to, że bywa niestabilny emocjonalnie, a przez to rozdrażniony i miewa zmienne, nieprzewidywalne nastroje.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Turkus
Roślina: Róża

07 marca

Osoba urodzona 7 marca jest przede wszystkim bardzo dobrym mentorem, nauczycielem, kimś kto wpływa na innych, na ich poglądy, zachowania, działania. Człowiek ten jest bardzo dobry i wiarygodny w tym co robi. Głównie ze względu na to, że jest mądry życiowo, zna się na wielu rzeczach i jego wiedza jest bardzo rozległa. Ma dobrą intuicję i wie, czego ktoś potrzebuje, umie przemawiać. Ale też potrafi wyjść obronną ręką ze wszystkiego, co mu nie wyjdzie, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Neptun, która go chroni i daje dużo poczucia własnej wartości.

Główne zalety człowieka urodzonego 7 marca, to po prostu to, jaki jest jako człowiek, jest on mądry, szczery, empatyczny, przyjacielski, ale też wrażliwy, dobry, wesoły i utalentowany. Jest też wpływowy, towarzyski, pewny siebie.

Jeśli zaś chodzi o wady, to trzeba tu wspomnieć o jego pociągu do ryzyka, które czasami może skończyć się nałogiem i pociągu do używek.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Opal
Roślina: Niezapominajka

08 marca

Dla człowieka urodzonego 8 marca, przyszłość bywa nieprzewidywalna, ponieważ jest pod wpływem dwóch planet opiekuńczych, z których każda jest bardzo silna. W zależności od tego, która była silniejsza w chwili jego urodzenia, takie cechy są u niego dominujące. Jeśli to był Jowisz, wtedy człowiek ten, jest odważny, waleczny, wręcz brawurowy. Jest też dominujący, energiczny, towarzyski. Jest spełniony i szczęśliwy. Ale jeśli był to Neptun, człowiek ten jest słaby, niezedytowany, pełen lęków, a nawet fobii. Jest niespełniony, zazwyczaj niewiele w życiu osiąga. Jest też nerwowy i niespokojny.

Główne zalety człowieka urodzonego 8 marca, jeśli jest w życiu szczęśliwy, jest towarzyski, pomocny, o miłym usposobieniu, ciekawy ludzi, świata, uparty, zdeterminowany, odważny.

Główne jego wady, jeśli jednak nie poszczęściło mu się w życiu, to zdystansowanie, izolacja, brak przyjaciół, bliskich, często nałogi i problemy z prawem.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Neptun i Jowisz
Kamień: Jadeit
Roślina: Róża

09 marca

Człowiek urodzony 9 marca jest pełen skrajności. Z jednej strony, delikatny, wrażliwy, marzycielski, czuły, uczuciowy, spokojny. Z drugiej stąpający twardo po ziemi, umiejący poradzić sobie w każdej sytuacji, zaradny, praktyczny, mądry. Dzięki temu, ale też dzięki ochronie swojej planety opiekuńczej, jaką jest Jowisz, układa mu się w życiu bardzo dobrze, a na jego drodze stają dobrzy, pomocni i uczynni ludzie, gotowi nieść mu pomoc w każdym problemie. Dużo daje innym z siebie, czasami za dużo, co może nie być dla niego zbyt dobrym rozwiązaniem, ale taki jest.

Zalety człowieka urodzonego 9 marca to że zawsze chce być pomocny, jest szczodry, dobry, empatyczny. Najczęściej jest miły, sympatyczny, lubi i potrzebuje okazywać uczucia najbliższym. Sprawia, że inni czują się przy nim bardzo dobrze.

Natomiast główne jego wady to problemy z gospodarowaniem finansami, duża rozrzutność, ale także niepohamowane wpadanie w złość i nieuzasadniona emocjonalność.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Turkus
Roślina: Czerwony mak

10 marca

Człowiek urodzony 10 marca już od najmłodszych lat, różni się od swoich rówieśników. Jest dużo wcześniej bardziej poważny, dojrzały, zachowuje się jak dużo starsza i poważniejsza osoba, niż jest w rzeczywistości. Ale dzięki temu jest mądry, zrównoważony, zawsze wywiązuje się, ze swoich obowiązków i mierzy się ze swoimi problemami. Jest dużo bardziej prawy i odpowiedzialny od innych. Duży wpływ na takie zachowanie ma jego planeta opiekuńcza jaką jest Neptun, To on sprawia, że człowiek ten jest trochę nierzeczywisty, inny. Wszystko traktuje na serio, nawet rozmyślania filozoficzne, w jego wydaniu są bardzo poważne.

Zalety człowieka urodzonego 10 marca, to na pewno jego mądrość, wierność i oddanie sprawie i ludziom. Jest też dobrym przyjacielem, partnerem. Jest wierny, lojalny, szczery, prawy i zrównoważony. Wyróżnia go duży szacunek do innych i jest dobrym przyjacielem.

Człowiek ten ma bardzo mało wad, to co można wymienić, to wrażliwość na swoim punkcie, brak poczucia humoru i wieczne napięcie emocjonalne.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Neptun i Jowisz
Kamień: Jadeit
Roślina: Niezapominajka

11 marca

Człowiek urodzony 11 marca jest bardzo honorowy, a przy tym wyniosły. Ma w sobie dużo złych emocji, agresji, złości. Jeśli wydaje mu się, że ktoś nie traktuje go poważnie, potrafi użyć siły. Oczekuje okazywania szacunku dla jego osoby. Jest porywczy, przez co mógłby mieć duże problemy, z których jednak najczęściej wychodzi obronną ręką, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Jowisz. Człowiek ten posiada również bardzo dobrze rozwiniętą wyobraźnię, jest uczuciowy, wrażliwy, ma skłonności do intryg i manipulacji, choć bywa, że w dobrej wierze.

Główne zalety człowieka urodzonego 11 marca, to ponadprzeciętna inteligencja i duża intuicja. Jest też uparty, zawzięty w dążeniu do celu, przedsiębiorczy i zaradny.

W przypadku wad powinno się wymienić w tym miejscu to, że człowiek ten jest wymagający, nerwowy, ma tendencje do wywyższania się i bronienia swoich racji, nawet gdy ich nie ma. Jest chwiejny emocjonalnie i nadwrażliwy, szczególnie na swoim punkcie.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Opal
Roślina: Szałwia

12 marca

Człowiek urodzony 12 marca ma bardzo dobre życie. Jest wrażliwy, emocjonalny, uczuciowy, ale wcale nie przeszkadza mu to odnosić sukcesy. Dużą zasługę ma w tym jego planeta opiekuńcza, jaką jest Jowisz, który rozkłada nad nim swój parasol ochronny. To właśnie dzięki temu, człowiek ten jest sobą, nie udaje innego niż jest w rzeczywistości, a ludzie mu wierzą, wręcz doceniają, że nie kryje się ze swoimi emocjami, że okazuje słabości, ale potrafi przy tym zarządzać, decydować i być silnym człowiekiem. Jest bardzo rodzinny, a jego dom rodzinny i rodzice, najbliżsi, to jego największa wartość w życiu. Ma bardzo dużo zainteresowań, pasji, którym poświęca każdy wolny czas.

Zalet, człowiek urodzony 12 marca jest prawy, sprawiedliwy, szczery i dobry dla innych. Obca jest mu wrogość, agresja, złość. Jest sympatyczny i z każdym potrafi dojść do porozumienia.

Co do wad, to można tu wspomnieć o tym, że człowiek ten, bardzo źle znosi swoje porażki i zakłada sobie więcej, niż jest w stanie zrobić, przez co nie realizuje części swoich celów.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Neptun i Jowisz
Kamień: Turkus
Roślina: Czerwony mak

13 marca

Człowiek urodzony 13 marca jest malkontentem, niezadowolonym z siebie, innych, z życia. Cały czas jest mu wszystkiego mało. Sukcesy są za małe, stanowiska za niskie, uroda niewystarczająca, choć będąc tak bardzo krytycznym i wymagającym, nie widzi błędów i przywar u swoich najbliższych. Wręcz przeciwnie, pobłaża im i nie widzi w tym nic złego. To są jego sprzeczności, których ma w sobie dużo, między innymi dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Neptun. Ma on w sobie dużo dobra i potrzebę przekazywania go innym.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 13 marca jest dobry, łagodny, pokojowo nastawiony. Jest rodzinny, szczery, uczuciowy i wierny.

Co do wad, to człowiek ten nie umie oceniać innych obiektywnie. Często ufa tym, którym nie powinien. Nie potrafi gospodarować finansami i ma tendencje do nieprzemyślanych zakupów. Często robi to z dobrymi intencjami i w celu zadowolenia innych, ale bywa, że działa przy tym na swoją niekorzyść.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Neptun
Kamień: Opal
Roślina: Jaśmin

14 marca

Człowiek urodzony 14 marca jest sympatyczny i przyjacielski dla wszystkich ludzi. Jest pomocny, miły, sympatyczny, a przy tym bardzo silny psychicznie, odważny, dzielny. Potrafi zrobić dla innych bardzo dużo, wręcz się poświęcić, wykazać heroicznym wysiłkiem. Jednocześnie wpływając na innych i kierować nimi, manipulować, wywierać wpływ. Co ciekawe, raczej nikt nie ma do niego pretensji, ponieważ ludzie mu wierzą i ufają. Zdecydowanie ma dobre intencje i nie chce nikogo skrzywdzić. Sam również nie miewa w życiu źle i ze wszystkim sobie bardzo dobrze radzi, między innymi, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Jowisz.

Z zalet, u człowieka urodzonego 14 marca należy wymienić to, że jest on z gruntu dobrym człowiekiem. Jest uparty, zdeterminowany, nastawiony na realizację każdego założonego celu. Jest też subtelny, dyskretny i godny zaufania.

Jeśli chodzi o wady, to za bardzo skupia się na szczegółach, jest też podejrzliwy i nieufny.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Turkus
Roślina: Czerwony mak

15 marca

To, co charakteryzuje człowieka urodzonego 15 lutego, to jest to, że jest bardzo moralny. Ponad wszystko ceni sobie sprawiedliwość. Jest prawy, dobry, nigdy nikogo nie krzywdzi. Zawsze trzyma się ustalonych przez siebie zasad. Jest jednak przy tym odporny i silny psychicznie, pod względem radzenia sobie z przeciwnościami losu. Ponosi wiele porażek w życiu, jednak przy pomocy planety opiekuńczej, jaką jest Jowisz, zawsze wychodzi z tego obronną ręką. Choć trzeba mu przyznać, że wkłada w to bardzo dużo wysiłku.

Jeśli chodzi o zalety człowieka urodzonego 15 marca, jest to z całą pewnością bystrość umysłu i refleks, które często ratują go w trudnych sytuacjach. Jest też człowiekiem ambitnym, wierzącym we własne siły, a przy tym delikatnym i subtelnym.

Odnośnie wad, to człowiek ten posiada czasami za duże skłonności do rozrywek, używek i płci przeciwnej. Jest bardzo uczuciowy, ale często zmienia swój obiekt westchnień, nie potrafi oprzeć się możliwości flirtowania i zwracania na siebie uwagi, nawet będąc w związku.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Koral
Roślina: Niezapominajka

16 marca

Człowiek urodzony 16 marca jest ostrożny, ale posiada bardzo duże poczucie humoru i jest przyjacielski oraz serdeczny dla innych. Nie działa pochopnie, analizuje każdy swój krok i długo zastanawia się nad tym, czy robi dobrze. Na pewno w pewnej części jest to zasługa jego planety opiekuńczej, jaką jest Jowisz. Mimo swojej ostrożności i braku skłonności do podejmowania ryzyka, jest waleczny i odnosi w życiu duże sukcesy. Jest zdeterminowany, nastawiony na realizację wyznaczonych sobie celów, a pomaga mu w tym jego ponadprzeciętna inteligencja i dobrze rozwinięta intuicja, która pozwala mu przejrzeć tych, którzy mają nieuczciwe zamiary.

Główne zalety człowieka urodzonego 16 marca, to delikatność, uczuciowość, subtelność, inteligencja, w tym emocjonalna. Jest też dobry, przyjacielski i uczynny.

Co do wad, to nie ma ich wiele, ale jest szczegółowy, powolny w działaniu, bywa zbyt ostrożny i za bardzo wrażliwy na swoim punkcie. Zdarza się, że uczucia powodują, że zaczyna myśleć i zachowywać się nieracjonalnie.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Szafir
Roślina: Jaśmin

17 marca

Człowieka urodzonego 17 marca może być zarówno płytki, którego zajmuje tylko życie przyziemne, jak i taki, dla którego ważne są filozoficzne przemyślenia i głębokie refleksje. Wszystko zależy od tego, jak potoczy się jego życie, jaki będzie miał wzorce i kto będzie kierował jego życiem w wieku dziecięcym. Niezależnie jednak, jaką drogą podąży, na pewno będzie mu w życiu dobrze, między innymi dzięki planecie opiekuńczej, jaką jest Jowisz. Człowiek ten, jest pozytywnie nastawiony do ludzi i świata, jest towarzyski, nastawiony na pomoc innym, jest też miły, sympatyczny i wesoły.
Co do zalet człowieka urodzonego 17 marca, jest on serdeczny i empatyczny, dzięki czemu znajdzie kontakt z każdym, kto stanie na jego drodze. Jest też obowiązkowy i sumienny, zawsze można mu zaufać.
Wad ma niewiele, a należą do nich
uszczypliwość, wytykanie innym ich słabości, choć może to robić pół żartem, to nie bywa to dla nikogo miłe.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Jadeit
Roślina: Czerwony mak

18 marca

Człowiek urodzony 18 marca jest nadzwyczaj praktyczny. Jest stworzony do tego, żeby wykorzystać wszystko, co znajduje się w zasięgu jego rąk. Stąd jest bardzo oszczędny, proekologiczny, kreatywny. Na pewno pomaga mu w tym jego inteligencja, optymizm i zapał, z jakim podchodzi do wszystkich wyzwań. Zdarza się, że swój spryt wykorzystuje nie tylko w dobrych celach, ale potrafi to zrobić w taki sposób, że nie ponosi z tego tytułu konsekwencji. Dzieje się tak, między innymi dzięki opiece jego planety, którą jest Jowisz. Jest też osobą bardzo wrażliwą, zarówno psychicznie, jak i fizycznie, miewa duże problemy ze zdrowiem i skłonności do różnego rodzaju chorób.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 18 marca jest pracowity, i jeśli tylko czegoś bardzo chce, to potrafi się zmotywować ponad swoje siły, aby to osiągnąć. Ponadto jest inteligentny, zaradny i bardzo dobrze rozwinięty intelektualnie.

Co do wad, to potrafi gwałtownie wybuchać gniewem, jeśli jest coś nie po jego myśli. Bywa nieuważny, nieostrożny i za bardzo wrażliwy na swoim punkcie.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Opal
Roślina: Szałwia

19 marca

Człowiek urodzony 19 marca posiada w sobie bardzo duże pokłady energii, jest go wszędzie dużo, przy tym, w ogóle go to nie męczy. Ma dużą potrzebę niezależności i ponad wszystko chce zdobyć wysoką pozycję zawodową. Chce przewodzić innym, zarządzać nimi, wychodzić przed szereg, wprowadzając przy tym nowe trendy. Zazwyczaj udaje mu się osiągać swoje cele, również dzięki pomocy swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Jowisz. Bywa, że podczas dążenia do osiągania celu obraża się, unosi się honorem, gdyż nie umie znieść porażek i konstruktywnej krytyki, co znacznie opóźnia zdobycie sukcesu.

Jeśli chodzi o zalety człowieka urodzonego 19 marca, to jest on odważny, przedsiębiorczy, uparty, ambitny, ale także przebojowy.

Co do wad, należy tu wspomnieć, że chce wszystkim imponować, pragnie, aby inni mu zazdrościli. Zawsze chce się pokazywać tylko z dobrej strony. Bywa, że zbyt gwałtownie reaguje i za bardzo bierze do siebie opinie innych.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Koral
Roślina: Róża

20 marca

Osoba urodzona 20 marca jest nad wyraz ambitna. Człowiek ten, jest nastawiony na siebie, swoje potrzeby, oczekiwania, działanie wyłącznie na swoją korzyść. Przejawia zachowania egoistyczne, ale jest przy tym bardzo inteligentny i dobrze umie to wykorzystać, a w połączeniu z jego zdolnościami, jest stworzony do osiągania sukcesu. Pomaga mu w tym niewątpliwie, jego planeta opiekuńcza, jaką jest Jowisz. Jest też przekonany, przez większość życia przekonany o swojej słuszności i racjach. Stara się wszystkich przekonać do siebie i swojego zdania. Jest gotów o to walczyć z całych sił. Przejawia w tym zakresie zachowania egoistyczne i nie interesuje go zdanie innych.

Do głównych zalet osoby urodzonej 20 marca należy to, że jest bardzo kreatywna, inteligentna. Ważna jest dla niej również moralność i trzymanie się swoich zasad. Jest też pewna siebie i swoich talentów.

Największą wadą tego człowieka jest próżność, egoizm i nie szanowanie zdania innych ludzi.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Turkus
Roślina: Niezapominajka

21 marca

Człowiek urodzony 21 marca jest pewny siebie, nastawiony na działanie, walkę. Do realizacji założonych celów przygotowuje się, jak do boju, który musi wygrać. Jego całe życie, to jedna wielka wojna, o wszystko, bycie najlepszym, najważniejszym, najniemądrzejszym, o najlepsze oceny, stanowiska, przywództwo. Niewątpliwie dużą rolę odgrywa w tym, że jest właśnie taki, jego planeta opiekuńcza, jaką jest Mars. Nie jest on jednak złym człowiekiem. Owszem bywa apodyktyczny dla bliskich, ale jest dla nich hojny, opiekuńczy i bardzo często ma rację, nie myli się w swoich postanowieniach, przy których się upiera.

Człowiek urodzony 21 marca jest bardzo silny psychiczny, porażki motywują go do działania. Jest stworzony do zarządzenia i odnoszenia sukcesów, inteligentny i odważny.

Jeśli chodzi o jego wady, to człowiek ten ma w sobie dużo złości, bywa nieprzyjemny dla innych, narzuca swoje zdanie, decyduje za innych i traktuje ich przedmiotowo.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Baran
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Turmalin
Roślina: Fiołek

22 marca

Człowiek urodzony 22 marca jest skupiony głównie na sobie, swoich zaletach. Jego wiara w siebie i swoje możliwości, jest ponadprzeciętna, na pewno ma na to wpływ jego planeta opiekuńcza, jaką jest Mars. Zawsze stara się być pozytywnie nastawiony, nie zastanawia się długo, tylko działa. Nie boi się przeszkód, ale też nie uczy się na własnych błędach, co niekiedy skutkuje porażkami finansowymi. Jest inteligentny, przedsiębiorczy i zazwyczaj odnosi duże sukcesy w życiu.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 22 marca ma w sobie bardzo dużo pozytywnej energii, jest odważny, waleczny, jednakże daleki od używania do tego siły fizycznej. Posługuje się raczej swoją inteligencją i sprytem.

Co do wad, jest on uparty i dominujący. Lubi się przechwalać, nawet jeśli nie ma czym. Jest trudnym partnerem w życiu, nie liczy się z najbliższymi, narzuca swoją wolę, potrafi być nieprzyjemny w gniewie, a wybucha nim dosyć często. Bywa, że jest gościem w domu i zajmuje się tylko realizacją swoich planów.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Baran
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Rubin
Roślina: Lilia

23 marca

Człowiek urodzony 23 marca, jest przede wszystkim pokojowo nastawiony, do wszystkich i wszystkiego. Nigdy sam nie rozpoczyna sporów, ze wszystkimi chce dojść do porozumienia spokojem i rozmową. Jest lojalny, sprawiedliwy i dobry dla wszystkich, przez co jest lubiany i szanowany w swoim środowisku. Mimo wszystko, ma waleczne cechy charakteru, które przekazała mu jego planeta opiekuńcza, jaką jest Mars. Walczy o swoje poglądy, ideały, zasady, walczy też o innych, o ich dobro, honor. Wbrew temu, co się wydaje, człowiek ten jest bardzo silny psychicznie, dzięki czemu nie daje się nikomu sprowokować i wyprowadzić z równowagi. Wie czego chce i z powodzeniem osiąga swoje cele.

Osoba urodzona 23 marca ma bardzo wiele zalet, jest ona przede wszystkim spokojna i opanowana, ale też jest bardzo pomocna, empatyczna i skromna. Jest też pracowita, potrafi się poświęcić zarówno dla pracy, jak i najbliższych.

Co do wad, nie ma ich dużo, a to na co można zwrócić uwagę to niechęć do zmian i ciężkiej pracy, bo pracować bardzo lubi, ale tylko wtedy, kiedy tą pracę naprawdę lubi.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Baran
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Jaspis
Roślina: Róża polna

24 marca

Człowiek urodzony 24 marca przejawia zdecydowane skłonności do zarządzania innymi. Jest człowiekiem wiecznie walczącym, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Mars, ale to, o co walczy, to swoja pozycja, prestiż, wysokie stanowisko, bycie najlepszym i najważniejszym. Człowiek ten, ma bardzo trudny charakter, potrafi się wysługiwać innymi, rządzić wszystkimi i wszędzie, nawet jeśli nie ma podstaw do tego, aby musiał to robić. On nie odpuszcza, zawsze chce się wywyższać i górować nad innymi. Jest ambitny i cierpliwy, jeśli chodzi o działania związane ze swoim awansem, ale ma słomiany zapał do samej pracy, jako takiej.

Główną zaletą człowieka urodzonego 24 marca, choć nie ma ich dużo, są jego małe wymagania, co do życia doczesnego, rzeczy, które posiada oraz majątku, na którym nie bardzo mu zależy. Jest też uczuciowy i skłonny do poświęceń dla bliskich.

Co do wad, to należy tu wymienić obcesowość, szorstkie podejście do innych, nieprzyjemne zachowanie oraz bardzo duży upór.

Personalizacja
:Znak Zodiaku: Baran
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Hematyt
Roślina: Wrzos

25 marca

Osoba urodzona 25 marca ponad wszystko, chce rządzić, dominować i wyróżniać się na tle innych. Jest bardzo ambitny, pracowity a dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Mars, potrafi o to walczyć. Ma w sobie skrajności, z jednej strony posiada zdolności artystyczne, które skutecznie potrafi wykorzystać i artystyczną duszą, a z drugiej, władcze cechy charakteru i umiejętności manipulacji innymi ludźmi. Ale z powodzeniem odnosi sukces.

Zalety osoby urodzonej 25 marca, to zapał do zmian, korzystania z nowoczesnych technik i praktyk u siebie i innych. Ma dobrą intuicję i potrafi znaleźć rozwiązania każdego problemu. Potrafi dzięki dobrej intuicji przewidywać, co się stanie, dzięki czemu bardzo dobrze radzi sobie w życiu.

Jeśli chodzi o wady, to człowiek ten jest impulsywny i bywa niestabilny emocjonalnie. Bardzo źle reaguje na to, kiedy musi słuchać innych. Cały czas podkreśla swoją wagę i to co robi, chwaląc się i oczekując pochwał.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Baran
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Ametyst
Roślina: Fiołek

26 marca

Człowiek urodzony 26 marca jest bardzo postępowy. Lubi nowości i stara się je wszędzie wprowadzać, czym przysparza sobie wrogów, wśród tradycjonalistów i ludzi nie lubiących zmian. On się tym jednak nie przejmuje, walczy o swoje ideały i cele, między innymi, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Mars, bez względu na to, czy ktoś go będzie w związku z tym lubił, czy nie. W ogóle nie bierze pod uwagę zdania innych, a jeśli musi przeforsować swoje zdania, potrafi być przy tym agresywny. Jest cały czas w fazie działania, przez to zestresowany i niespokojny.

Główne zalety człowieka urodzonego 26 marca to zdecydowanie, upór, wiedza. W związku jest bardzo wierny i oddany, choć nie jest najłatwiejszym partnerem, ze względu na swój upór, to zdecydowanie nadrabia okazywaniem uczuć i hojnością. Jest też bardzo elokwentny.

Jednakże wady również posiada, jest kapryśny, krytyczny wobec innych, jak i siebie i zamknięty wyłącznie na swoje poglądy.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Baran
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Turmalin
Roślina: Stokrotka

27 marca

Człowiek urodzony 27 marca bardzo dobrze przewiduje to, co się wydarzy w jego życiu, ale również to, co zamierzają inni, szczególnie jeśli mają złe intencje. Jest spostrzegawczy, sprytny, posiada dobrze rozwinięty instynkt przetrwania. Jest typem dobrego łowcy, myśliwego, który poluje na okazje dla siebie, między innymi dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Mars. Potrafi o wszystko walczyć, jednak jest niecierpliwy i mocno się irytuje, kiedy nie widzi szybko efektów. Jednakże w przypadku problemów, potrafi zachować spokój i nigdy nie panikuje.

Głównymi zaletami człowieka urodzonego 27 marca, jest to, że jest bardzo rodzinny, ma wiele uczuć i cierpliwości w stosunku do bliskich.

Jeśli chodzi o wady, to człowiek ten często przecenia swoje możliwości i jest zbyt pewny siebie, co często powoduje więcej pracy, czasami do porażek, które z kolei bardzo źle znosi.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Baran
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Rubin
Roślina: Rumianek

28 marca

Najważniejsi dla człowieka urodzonego 28 marca są jego bliscy, rodzina, przyjaciele i znajomi. Jest dla nich niebywale wyrozumiały, wybacza im wszystko, usprawiedliwia, nawet, jeśli zrobią coś złego, jest im oddany i wierny. Niestety nie zawsze wychodzi mu to na dobre. Pomimo tego, że wykazuje się dużą dozą tolerancji wobec najbliższych, wobec osób obcych jest niezwykle przenikliwy, ostrożny i spostrzegawczy. Bardzo dobrze wyczuwa złe intencje, nieczyste zachowania. Potrafi walczyć, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Mars, z tym, co złe i nie daje się oszukiwać obcym. Czego nie można powiedzieć o bliskich, bo daje się im wykorzystywać.

Zalety człowieka, który urodził się 28 marca to z całą pewnością elokwencja, inteligencja, bardzo dobra intuicja, spryt, ale przede wszystkim jest to pozytywny stosunek do najbliższych mu osób.

Jeśli chodzi o wady, to niewątpliwie jest to wybuchowość, niestabilność emocjonalna i duże problemy z wybaczaniem.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Baran
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Ametyst
Roślina: Lilia

29 marca

Człowiek urodzony 29 marca jest pewny siebie, zdecydowany, odważny, a wręcz waleczny. Niewątpliwie ma w tym swój udział jego planeta opiekuńcza, jaką jest Mars. Walczy ze wszystkimi, którzy są jego wrogami, którzy są nieprzychylni jemu i jego bliskim. Ma duży tupet i nie ma takich rzeczy, których by się bał. Jest bardzo odważny i nie ma dla niego żadnych granic. Jego najważniejszą wartością jest wolność, nie dopuszczenie do podporządkowania się nikomu. Dla przyjaciół i znajomych jest bardzo dobry, wierny i oddany. Potrafi się dla nich poświęcić i o nich walczyć.

Zalety człowieka, który urodził się 29 lutego to z całą pewnością jego niezależność, odwaga i duma. Jest też bardzo rodzinny i przyjacielski, rodzina i bliscy mają dla niego bardzo dużą wartość.

Jeśli chodzi o wady, to należy tu wspomnieć o tym, że jest egoistą, ze skłonnościami do pozbywania się ze swojego otoczenia tych, którymi nie jest zainteresowany. Bywa, że traktuje ludzi, którzy nie są mu zbyt bliscy, przedmiotowo.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Baran
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Jaspis
Roślina: Fiołek

30 marca

Człowiek urodzony 30 marca jest bardzo ciekawy świata i głodny władzy. Cechuje go inteligencja, ponadprzeciętny intelekt. Jest przedsiębiorczy, aktywny, ale też namiętny i uczuciowy. I to właśnie w sferze uczuć, jego planeta , jaką jest Mars, pcha go ku walki o miłość i uczucie. Jest w tym bardzo zdeterminowany, jeśli zapała do kogoś wielkim uczuciem, zrobi wszystko, żeby zdobyć jego serce i nie cofnie się przy tym, przed niczym. Jest to bardzo ciekawy człowiek, o wielu pasjach, zainteresowaniach. Kiedy coś zaczyna robić, robi to angażując się całkowicie, można powiedzieć, że wręcz się poświęca dla celu.

Zalety człowieka, który urodził się 30 marca to z całą pewnością jego entuzjazm, którym wykazuje się we wszystkich działaniach, jakich się podejmuje.

Jeśli chodzi o wady, to należy tu wspomnieć o tym, że jest bardzo emocjonalny, wrażliwy, nie radzi sobie z porażkami uczuciowymi.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Baran
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Granat
Roślina: Wrzos

31 marca

Człowiek urodzony 31 marca ponad wszystko, dąży do osiągnięcia założonych celów. Walczy o to w każdy możliwy sposób i z każdym, kto stoi, jako przeszkoda, na jego drodze. Na pewno swoje zasługi ma w tym jego planeta opiekuńcza, jaką jest Mars. Człowiek ten jest bardzo odważny, zazwyczaj się nie poddaje, jest uparty i zdeterminowany. Ma olbrzymią wiarę w siebie i swoje możliwości, ale często działa to na jego korzyść, bo jest w stanie zrobić więcej, niż ma ku temu możliwości. Bardzo często człowiek ten odnosi sukcesy zawodowe, ale nikt inny, pona nim samym, za tym nie stoi.

Zalety człowieka, który urodził się 31 marca to z całą pewnością jego optymizm, pewność siebie, upór, determinacja, ambicja. Jest też pewny siebie i nie ma kompleksów.

Jeśli chodzi o wady, to należy tu wspomnieć o tym, że ma problemy z przyznawaniem się do własnych błędów i źle znosi poniesione porażki. Zdarza mu się również mówić za dużo, często coś, czego później żałuje.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Baran
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Rubin
Roślina: Fiołek

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *