Biała Magia…

W swojej pracy często spotykam się z pytaniami, czy to co robię jest bezpieczne,
czy nie będzie negatywnych skutków dla nikogo, jeśli ktoś zdecyduje się na podjęcie konkretnych działań.

Wszystko co robię jest w 100% bezpieczne. Wiem, że każda energia krąży wokół nas. To co robię ma ogromny wpływ zarówno na Was jak i na mnie. Energia, którą wykorzystuję podczas swojej pracy z czasem wraca do mnie i do Was. Ja z założenia chcę dla każdego jak najlepiej,  nie szkodzę innym ani samej sobie. Moją misją jest niesienie pomocy, dlatego wszystko co robię jest oparte na białej magii i w pełni bezpieczne.

Dobrze, ale czym właściwe ta biała magia jest?

Znajdziecie wiele różnych informacji czym jest biała magia i jak ją stosować. Dla mnie, po ponad 20 latach praktyki, Biała magia jest połączeniem pracy z energią oraz wykorzystanie darów natury, które przekazuje nam Matka Ziemia.

Magia jest w każdym z nas. Magia to energia, która mamy w sobie i możemy ją wykorzystać w dobry lub zły sposób.

Tylko od nas zależy co zrobimy i jak postąpimy. Przez wiele lata uczyłam się jak wydobyć z siebie energię, jak pracować z własną energią, jak Ją najlepiej wykorzystać, tak aby Jej moc była jak największa. Dzięki czemu moje działania przynoszą największe i najlepsze efekty.

Przy swoim powołaniu, nie korzystam z przywoływania złych demonów, modlenia się do nich o siłę i moc. Ja wiem, że wszystko czego potrzebuję, aby pomagać innym jest we mnie samej.

Biała magia to wgląd w siebie, poznanie swoich mocnych i słabych stron, jest to wydobycie tego co najlepsze i odpowiednie ukierunkowanie w stosunku do innych ludzi. Przede wszystkim, aby zajmować się białą magią, trzeba mieć bardzo dobrze rozwiniętą intuicję i empatię. Dzięki czemu, wiem, co mam robić w poszczególnych przypadkach. Każdy z nas jest inny, dlatego nie ma uniwersalnych narzędzi czy rytuałów dla każdego.

Jeśli chcesz zajmować się biała magią, to musisz zacząć od pracy nad sobą. Musisz wiedzieć czego chcesz, czy jesteś na tyle silny i czy będziesz potrafił wykorzystać to co jest najlepsze w Tobie, aby czynić dobro.

 

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *