Horoskop partnerski – Bliźnięta + Panna

Związek osób spod tych dwóch znaków zodiaku, na pewno nie należy do łatwych
i potrzebna jest ogromna praca z obu stron, aby się udało. Kiedy się poznają to od razu widać, że mają zupełnie inne podejście do życia. To co może ich połączyć to konwersacja. Karty tarota pokazują, że oboje lubią rozmawiać, choć w różnych okolicznościach. Często podczas wymiany zdań, zaczynają się czuć bardzo dobrze i swobodnie w swoim towarzystwie. Po kilku takich spotkaniach często decydują się na relację i wtedy zaczynają się przysłowiowe schody.

Zodiakalny Bliźniak uwielbia towarzystwo innych osób, chce jak najwięcej zwiedzać, bywać poza domem. Lubi być aktywny i nie skupia się na codziennych sprawach. Często ma także problem z punktualnością. Zodiakalna Panna wręcz przeciwnie, chce aby Jej życie było uporządkowane, pragnie spędzać czas w domu, w ciszy i spokoju. Do szczęścia

potrzebny jest Jej jedynie partner, który da Jej poczucie bezpieczeństwa i w którym będzie miała oparcie. Niestety, ale nie otrzyma tego od wiecznie bujającego w chmurach Bliźniaka. Ich podejście do życia, cele życiowe, a także potrzeby w związku różnią się diametralnie, dlatego ciężko jest znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia.

W przypadku tej pary, jest potrzebne bardzo duże otwarcie się na drugą stronę i wczucie się w partnera. Co nie jest łatwe dla żadnego z tych znaków zodiaków. Para ta jest o wiele lepiej dobrana jako przyjaciele, czy partnerzy biznesowi. Związki tych dwóch znaków najczęściej w krótkim się rozstają, choć często pozostają ze sobą w kontakcie. Jeśli jednak chcą być razem, na pewno w ich przypadku bardzo pomocny będzie rytuał miłosny.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *