Sennik – Symbolika snów – Pocałunek

Sny związane z pocałunkami są bardzo miłe i przyjemne. W kartach tarota najczęściej
sen ten symbolizuje miłość, czułość, spełnienie, harmonię i szczęście. Czasem także jest to znak iż potrzebujemy więcej bliskości w swoim życiu. Wiele zależy od tego czy pocałunek jest na powitanie, pożegnanie, czy jest z parterem, czy z obcą osobą.

Namiętne pocałunki – Sen ten oznacza, iż potrzebujemy więcej namiętności w życiu, jest w nim za mało romantycznych i intymnych sytuacji, jest w nas wiele niezaspokojonych potrzeb. Jeśli pocałunki są z naszym parterem, sen ten oznacza, iż kochamy i jesteśmy kochani, a my czujemy się spełnieni w związku, choć potrzebujmy więcej bliskości.

Przyjacielski pocałunek  – Sen ten oznacza poprawę relacji, z kimś kto jest dla nas ważny. Może także sen ten być symbolem potwierdzenia więzów przyjacielskich i tego, że wiele Was łączy ze sobą.

Całowanie w rękę – Jeśli my całujemy osobę, sen ten oznacza iż szanujemy daną osobę, jest ona dla nas ważna, a

my chcemy pokazać jak wiele dla nas znaczy. Jeśli ktoś nas całuje w rękę jest to znak, iż czekają nas sukcesy zawodowe.

Natomiast jeśli podczas takiego pocałunku czujemy się źle, jest to ostrzeżenie, przed pochlebcami, którzy będą chcieli nas wykorzystać.

Widzieć całujące się osoby – Sen ten ma dwa znaczenie. Pierwsze to to, że za bardzo skupiamy się na życiu innych ludzi, zamiast na własnym życiu i tym co jest naprawdę ważne. Druga interpretacja to obniżony nastrój, a nawet stany depresyjne spowodowane samotnością i brakiem bliskiej osoby.

Pocałunek na siłę – Jeśli we śnie ktoś zmusza nas do pocałunku, sen ten oznacza, iż mocno wpływowa osoba, będzie próbowała przekonać nas do swoich poglądów wbrew naszej woli. Jest to ostrzeżenie. Powinniśmy być pewni siebie i swojego zdania.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *