Bliźniaczy płomień

Bliźniaczy płomień, czyli dwie półkowi jednej duszy, które mają szczęście się spotkać
i wspólnie iść przez życie. Bliźniacza dusza może być poznana na każdym etapie naszego życia lub wcale, może to być partner, przyjaciel, osoba z rodziny czy nauczyciel. Kiedy poznasz taką osobę, z obu stron jest bardzo mocne przyciąganie się i wzajemne rozumienie się. Osoby te bardzo dobrze się wyczuwają, znają swoje najlepsze strony jak i te najsłabsze. Często potrafią się mocno ranić nawzajem, gdyż nie są w stanie ukryć swoich wad przez drugą stroną i są bardzo szczere w stosunku do siebie. Dlatego relacja ta jest niezwykle skomplikowana. Z jednej strony osoby takie osoby mocno się przyciągają, z drugiej strony się odpychają i nienawidzą. Relacja ta jest bardzo emocjonującą, jest w niej wiele wzlotów i upadków.

Karty tarota pokazują, że kiedy poznajemy swój Bliźniaczy płomień, czujemy się niezwykle, podświadomie wiemy, iż osoba będzie bardzo ważna dla nas i mocno wpłynie na nasze życie. Niestety po okresie fascynacji często, następuje ból, który sobie nawzajem wyrządzają. Dlatego relacje te, nie zawsze trwają całe życie. Wszystko zależy od gotowości

na zmiany i samoświadomości dwóch stron, a także tego na jakim etapie rozwoju jest każda ze stron. Im większe są różnice w etapach rozwojowych, tym mniejsze są szanse na przetrwanie takiego związku.

Jako wróżka wiem, że jeśli jest lub była w Twoim życiu taka osoba, to znak, iż jesteś na etapie rozwoju duchowego, w którym masz okazję zobaczyć prawdziwego samego siebie. W zależności od etapu relacji, możesz tej osobie bezgranicznie ufać i liczyć na nią w każdym momencie lub wręcz przeciwnie, możesz mieć ochotę zabić ją, za to że po prostu jest. Osoby te wydobywają z siebie nawzajem to co jest najpiękniejsze i najmroczniejsze. Nic w naszym życiu nie dzieje się bez przyczyny. Jeśli poznajemy w życiu nasz bliźniaczy płomień, to znak, iż jesteśmy gotowi na większy wgląd w siebie i rozwój duchowy. Osoba taka jest po to, abyśmy zaczęli mocniej pracować nad sobą, nad samorozwojem, dzięki któremu będziemy lepsi. Dlatego mimo, że relacja ta jest trudna i często bardzo skomplikowana warto nie rezygnować z niej mimo tak skrajnych emocji, które wywołuje.

Osoby te  mimo wszystko często się rozchodzą, ale z czasem ich drogi ponownie się łączą. To jest podświadome przyciąganie, które sprawia, iż mimo trudności, chcą uczestniczyć w swoich życiach. Jeśli jednak, ich drogi rozejdą się na zawsze, nigdy o sobie nie zapomną. A dzięki takiej znajomości będą lepszymi ludźmi. Niewiele osób jest gotowych w obecnym wcielaniu na poznanie swojej Bliźniaczej Duszy, a jeśli to już nastąpi, to w ich życiu czeka ich ogromny rozwój w sferach: fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej.

Wróżka Mariwa

5 thoughts on “Bliźniaczy płomień

  1. Spotkałam chyba bliżniaczy płomień.Zobaczyłam osobę idącą z pewnej odległości i od razu pomyślałam:”my pasujemy do siebie idealnie jak dwa elementy układanki typu puzzle. Miał wadę słuchu tak jak i również nosił aparat słuchowy.Podczas rozmowy widziałam wszystko jak przez mgłę,nie wiedziałam ,co się ze mną dzieje.Niesamowite przeżycie.Dodam ,ze to człowiek znacznie ode mnie młodszy.Nie chciałabym go nigdy spotkać.Ta znajomość zniszczyłaby mi życie.

  2. Spotkałam swój płomień. Była to niezwykła relacja. nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam . Byliśmy parą przez półtora roku. Najpierw przyciagnelismy się na poziomie dusz. przynajmniej ja to rozumiałam. Mój bliźniak podążał za tym choć tego nie rozumiał. Byliśmy wspaniałymi kochankami i przyjaciółmi. Rozumielismy się bez słów. Czuliśmy się na odległość. Jednak byliśmy na innym etapie duchowym. Emocji było tyle co przez całe życie nie zaznalam. Zakochalismy się do szaleństwa ale jednocześnie niszczylismy. wszystko co jest w tym artykule przydarzyło się nam. jest między nami miesiąc różnicy. Emocjonalna huśtawka była już nie do zniesienia. Rozstalismy się. Jednak wiem że jesteśmy polaczeni duszami na zawsze. Nie żałuję ani sekundy. To było cudowne przeżyć to wszystko. nauczyliśmy się i wyciagnelismy wnioski z naszych lekcji. Wiem że jesteśmy lepszymi ludźmi dzięki temu. To uczucie nigdy nie zgasnie. Widzę to i czuje nasza jedność mimo że nasze drogi się rozeszły. Doświadczamy dalej i już nie mogę się doczekać co będzie dalej na mojej ścieżce życiowej. Życze każdemu takiego doświadczenia bo wiem że można dzięki temu przeskoczyć o kilka poziomów w rozwoju duchowym, emocjonalnym i mentalnym. Mimo bólu wiem że wszystko ma swój czas i miejsce. 🙂

    1. Bardzo mądre przesłanie, tego co przeżyliśmy nikt nam nie zabierze, na zawsze będzie częścią nas. Pozdrawiam i przesyłam pozytywną energię. Mariwa

    2. Witam, czy jest między Wami dokładnie miesiąc różnicy? Zastanawia mnie to bo osoba, z którą przechodzę podobne doświadczenia jest ode mnie dokładnie miesiąc starsza. Zastanawiam się czy jest w tym jakiś symbol?

  3. Jestem w relacji z bliźniaczym płomieniem. Znamy się od 7 lat, jesteśmy parą ze znanymi w tym przypadku wzlotami i upadkami. Przeszlismy juz wszystko co mialo sie pokazac z kategorii podziału miedzy nami, teraz czysta miłość zaczyna kierowac naszym zyciem. Przygotowujemy się na dziecko ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *