Horoskop partnerski Bliźnięta + Strzelec

To bardzo ciekawe połączenie znaków. Oboje uwielbiacie rozmawiać,
świetnie odnajdujecie w towarzystwie. Każde z Was jest pozytywnie nastawione do świata i chętne do podróżowania. Dlatego osoby spod tych dwóch znaków nie będą się ze sobą nudziły. Kiedy osoby o tych znakach zodiaku się poznają, to albo od razu między Nimi nawiązuje się bardzo duże porozumienie, albo wręcz przeciwnie, od początku się nie akceptują. W tym przypadku zazwyczaj wszystko rozstrzyga się przy pierwszym spotkaniu.

Jeśli jednak taka para decyduje się na związek to na pewno nie może liczyć na nudę. Oboje lubicie rozmawiać, dlatego Wasze rozmowy będą długie i wręcz wyczerpujące. Do tego każde z Was ceni wolność i swobodę, dzięki czemu łatwiej zrozumiecie potrzeby drugiego partnera i zaakceptujecie potrzebę posiadania własnej przestrzeni. W wielu kwestiach macie takie samo spojrzenie albo się uzupełniacie. To dobrze rokuje na przyszłość.

Osoba spod znaku Bliźniąt może wnieść wiele codziennej radości i humoru do życia Strzelca. Natomiast zodiakalny Strzelec, może być ostoją dla osoby spod znaku Bliźniąt. Przeszkodą w tej relacji może być szara codzienność i

kwestie finansowe. Niestety, żadne z Was nie myśli o przyszłości, niczego nie planujecie, przez co możecie popaść w problemy finansowe. Ponadto, często żadne z Was nie myśli o poważnej relacji tylko przelotnej znajomości, przez co czasem takie pary się rozchodzą, mimo iż teoretycznie są dość dobrze dobrane.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *