Rytuał odcinający

Jeśli pragniesz zakończyć toksyczny związek, toksyczną relację, chcesz przestać myśleć o byłym partnerze, nie chcesz cały czas wracać myślami do przeszłości, nie możesz zapomnieć o osobie, która zniknęła z Twojego życia, to rytuał dla Ciebie. Jeśli nie wiesz jak to zmienić – skorzystaj z rytuału odcinającego.

Dzięki niemu, zaczniesz żyć teraźniejszością, skupisz się na tym co aktualnie dzieje się w Twoim życiu. Odnajdziesz wewnętrzny spokój i przestaniesz cierpieć. Uwierz i spróbuj, tak jak zrobili to inni, którzy dzisiaj są szczęśliwi. Jeżeli innym się to udało, Tobie też może. Odcięcie się od przeszłości jest dla wszystkich, każdy ma taką możliwość, musi ją tylko wykorzystać…

Rytuał, to wykonywany przeze mnie zabieg energetyczny, który powoduje odcięcie od przeszłości, zakończenie trudnego rozdziału. Masz niepowtarzalną okazję otrzymać to, czego tak na prawdę pragniesz. Chcesz sobie pomóc? Tu jest to możliwe…

…W jaki sposób?:

Wystarczy, że dokonasz wpłaty, prześlesz potwierdzenie i wyślesz do mnie swoją datę urodzenia oraz osoby, której odcięcie dotyczy i opis sytuacji w jakiej się znajdujesz a ja w przeciągu 24 godzin napiszę Ci, kiedy i jak wykonamy rytuał. Będzie on przebiegał dwuetapowo. Otrzymasz ode mnie szczegółową instrukcję, jak również opis postępowania i działania. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Rytuał zaczyna działać od kilku do maksymalnie kilkudziesięciu dni od zakończenia. A samo wykonanie rytuału trwa zazwyczaj 7 dni.

Od Ciebie wymagana jest tylko wiara, otwartość i gotowość na zmiany, to wszystko. Daj sobie pomóc, a dokonam tego o czym marzysz.

Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę.

Pamiętaj:

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz czego chcesz. Nie czekaj, skorzystaj z tego, żeby odciąć się od przeszłości.

Co otrzymasz dokonując zakupu:

Rytuał, to wykonywany przeze mnie zabieg energetyczny, który powoduje odcięcie się od trudnej przeszłości. Pracuję tylko przy użyciu białej magii, korzystam z energii, którą masz w sobie, która Cię otacza i która jest w całym wszechświecie.

Masz niepowtarzalną okazję otrzymać to, czego tak na prawdę pragniesz. Chcesz sobie pomóc? Tu, w tej chwili jest to możliwe…

Daj sobie pomóc.

Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do zabiegu, nie będę czuła, że to zadziała to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.

Gwarantuję indywidualne podejście, każdy wykonany przeze mnie rytuał jest spersonalizowany, dedykowany konkretnej osobie, osobisty i szczery.

Jeżeli nie wierzysz i/lub tak na prawdę nie chcesz odciąć się od przeszłości nie korzystaj z tej usługi.

Cena:

Rytuał podstawowy od 200 zł

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *