Miłosny RTG – co o Tobie myśli, co czuje, czego oczekuje bliska Ci osoba?

Poznajesz kogoś, z Twojej strony wszystko wydaje się być wręcz idealne, Ty wiesz że chcesz być z tą osobą i pragniesz stworzyć z Nią związek. Jednak nie wiesz czy druga strona jest również Tobą zainteresowana. Zastanawiasz się co o Tobie myśli. Z Twojej strony rodzi się uczucie, ale czy druga strona także obdarza Cię uczuciem i chce otworzyć swoje serce dla Ciebie?

Cena 45 zł/90 zł odpowiedź do 1h KUP TERAZ

Masz wiele wątpliwości, chcesz wiedzieć, czy możesz się otworzyć i angażować. Teraz możesz uniknąć rozczarowań i niepotrzebnego cierpienia.

Nie wiesz jak masz się zachować w stosunku do tej osoby, nie wiesz czego Ona od Ciebie oczekuje. Jeśli te wszystkie pytania pojawiają się w Twojej głowie, skorzystaj z tej wróżby. Postawię dla Ciebie duży rozkład, w którym dokładnie sprawdzę, co o Tobie myśli, co czuje i czego oczekuje bliska Ci osoba.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:

Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi imiona i daty urodzenia oraz krótki opis etapu relacji. Do 6 godzin wyślę Ci bardzo obszerną i dokładną odpowiedź tą samą drogą. Otrzymasz ode mnie instrukcję, będziesz wiedzieć co o Tobie myśli, co czuje i czego oczekuje bliska Ci osoba. Korzystając z opcji Express, odpowiedź otrzymasz do godziny.

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej osoby, nie korzystam z szablonów odpowiedzi, a każda moja odpowiedź jest szczera, zgodna z tym co czuję.

Zapraszam serdecznie

– Cena standardowa 45 zł,
– opcja Express, odpowiedź do 1 godziny 90 zł.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *