Sennik część XXXVIII – Impreza

Sen o imprezie jest zazwyczaj bardzo miły i przyjemny. Odzwierciedla on nasze życie towarzyskie,
a także nasze potrzeby, które nie zawsze są realizowane. Jest to także odzwierciedlenie naszej relacji z innymi ludźmi w życiu codziennym. Jak zawsze interpretacja zależy od szczegółów.

Udana impreza – Sen ten oznacza, iż mamy dobre relacje z innymi ludźmi, dobrze czujemy się towarzystwie, mamy zaufanie do bliskich nam osób. Możemy także liczyć na wsparcie od innych. Dodatkowo może to być zapowiedź miło spędzonego czasu w najbliższych dniach w gronie zaufanych osób.

Planowanie imprezy – Sen ten oznacza, iż bardzo mocno się kontrolujemy, czasem sami siebie ograniczamy, jesteśmy za mało spontaniczni w stosunku do innych osób. Jest to najwyższy czas, aby trochę wyluzować i cieszyć się życiem.

Wyprawienie imprezy – Jest to znak, iż mamy z czego się cieszyć i co świętować. Jest to zapowiedź, że w rzeczywistym życiu w niedługim czasie czeka nas sukces, którym będziemy chcieli podzielić się z najbliższymi.

Wieczór kawalerski/panieński – Sen ten oznacza, że brakuje nam przestrzeni dla siebie, pragniemy na nowo poczuć się wolni i niczym nieograniczani.

Samotność podczas imprezy – Sen ten oznacza, iż także w życiu codziennym jesteśmy wyobcowani, nie dopuszczamy innych ludzi do siebie i mamy problem z zaufaniem. Zazwyczaj symbolizuje on lęk przed brakiem akceptacji.

Impreza z dziećmi – Sen ten oznacza, iż mamy udane życie rodzinne, jesteśmy zadowoleni, z tego jak nam się układa i chętnie dzielimy się naszym szczęściem z innymi.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *