Zwierzę Mocy – Sójka

Sójka należy do ptaków krukowatych i charakteryzuje się najbardziej barwnym upierzeniem. Występuje w Europie i Azji. Ma silny głos, potrafi także naśladować głosy innych ptaków. Kiedy sójka wkracza do naszego życia, przede wszystkim uczy nas krytycznego spojrzenia na to co nadchodzi. Pokazuje, że nie warto odcinać się całkowicie od przeszłości i ślepo podążać za tym co nowe. Warto jest zatrzymać się i korzystać ze zdobytej wiedzy i doświadczeń, które pomogą nam uniknąć błędów i w wielu przypadkach uchronią nas od wejścia na nieodpowiednią dla nas ścieżkę życia.

Sójka, która łączy ze sobą wszystkie 4 żywioły zachęca do wglądu w samych siebie, Sama często zagłębia się w najciemniejsze zakamarki lasu. Tak samo powinniśmy postępować z samym sobą, powoli odkrywać to wszystko co jest w nas samych i zaakceptować swoją naturę. Tylko dzięki takiemu podejściu będziemy mogli się rozwijać i  w pełni zrozumieć samych siebie. Ptak ten pokazuje, że czasem za dużo mówimy, jesteśmy zbyt głośni i otaczamy się cały czas hałasem. Dlatego zachęca do wyciszenia się, a to najlepiej zrobić na łonie natury, na przykład w jej naturalnym środowisku czyli w lesie.

Jeśli pragniesz bardziej się wyciszyć, szczególnie jeśli lubisz dużo mówić, pragniesz rozsądnych, korzystnych zmian, w swoim życiu oraz chcesz łączyć swoją duchowość z intelektem wybierz sójkę na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

One thought on “Zwierzę Mocy – Sójka

  1. W ostatnich kilku dniach dwa razy pojawiła mi się sójka. Raz usiadła naprzeciwko mnie, gdy wracałam do domu, bardzo blisko mnie, a drugim razem skakała po drzewie przy moim domu.(Mieszkam na dość zatłoczonym osiedlu). Dziś sójka bardzo mocno uderzyła w nasze okno, tak mocno że musiała dojść do siebie na naszym parapecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *