Postanowienia Noworoczne 2019 dla Twojego znaku zodiaku

Nowy rok to czas, kiedy robimy plany, zakładamy sobie cele i pragniemy się zmienić na lepsze. Warto przy robieniu postanowień noworocznych kierować się znakiem zodiaku. Dzięki temu, zajmiemy się tym co jest najpilniejsze, biorąc od uwagę nasz charakter, a także mamy większą szansę na powodzenie i doprowadzenie do realizacji naszych postanowień.

Baran – Osoby urodzone jako zodiakalne Barany zawsze wszędzie chcą być pierwsze i ciągle się spieszą. Dlatego w tym roku powinny popracować nad cierpliwością i zdecydowanie powinny zwolnić, pośpiech nie jest dla nich wskazany.

Byk – Osoby urodzone jako zodiakalne Byki, bardzo dużo czasu poświęcają na myślenie i planowanie. W tym roku powinny zacząć działać, szybciej wdrażać swoje pomysły w życie. Nie powinny bać się wyzwań, tylko je śmiało realizować.

Bliźnięta – Osoby urodzone jako zodiakalne Bliźnięta zbyt wiele czasu poświęcają obserwacji znajomych przez media społecznościowe. W tym roku zdecydowanie powinny postawiać na kontakty na żywo, ograniczając jednocześnie ciągłe spoglądanie w ekran telefonu.

Rak – Osoby urodzone jako zodiakalne Raki, za bardzo się wszystkim martwią i przejmują. Dlatego w tym roku powinny zdecydowanie zacząć doceniać to co mają i spędzać więcej radosnych chwil w gronie rodzinny i najbliższych przyjaciół.

Lew – Osoby urodzone jako zodiakalne Lwy, często zbyt wiele uwagi poświęcają samym sobie. Dlatego w tym roku powinny skupić się na potrzebach innych, mogą także pomyśleć o wolontariacie lub stałej pomocy bliskim osobom.

Panna – Osoby urodzone jako zodiakalne Panny są bardzo mocno krytyczne wobec siebie i innych. Dlatego w tym roku powinny odpuścić sobie i otoczeniu, podejść z dystansem do problemów i bardziej doceniać to co mają.

Waga – Osoby urodzone jako zodiakalne Wagi często nie mówią na głos tego co naprawdę myślą. Mają także problem z podejmowaniem decyzji. Dlatego w tym roku powinny być bardziej asertywne i słychać przede wszystkim siebie, a nie innych.

Skorpion – Osoby urodzone jako zodiakalne Skorpiony bardzo przejmują się wszystkim i czasem wyolbrzymiają problemy, za bardzo skupiają się na sobie. W tym roku powinny więcej czasu poświecić innym i ich sprawą, a mniej zajmować się sobą.

Strzelec – Osoby urodzone jako zodiakalne Strzelce, zbyt często i szybko odcinają się od przeszłości. Dlatego w tym roku powinny zastanowić się czy nie warto jednak dać szansy osobom, od których się odwróciły.

Koziorożec – Osoby urodzone jako zodiakalne Koziorożce bardzo dużo uwagi przywiązują do pracy. W tym roku powinny więcej czasu poświęcić rodzinie i przyjaciołom. Dobrze też byłoby, aby przypomniały sobie, że nie tylko pieniądze liczą się w życiu.

Wodnik – Osoby urodzone jako zodiakalne Wodniki, czasem nie dotrzymują danego słowa, mają także problem z punktualnością. Dlatego w tym roku powinny zastanawiać się nad tym co mówią, nie powinny rzucać słów na wiatr i brać odpowiedzialność za składane obietnice.

Ryby – Osoby urodzone jako zodiakalne Ryby za bardzo się wszystkim przejmują i stresują. Dlatego w tym roku powinny nauczać się odpuszczać i nie martwić się, szczególnie sprawami, na które nie mają wpływu.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *