Horoskop partnerski Rak + Lew

Zdecydowanie w tej relacji to Lew jest dominującą osobą i to On praktycznie zawsze rozpoczyna relację z zodiakalnym Rakiem. Ze względu na charakter zodiakalnego Lwa relacja ta zazwyczaj rozwija się dość szybko, co Raka mocno pociąga. Miedzy tymi osobami często jest silna chemia i wzajemne przyciąganie. Dlatego po kilku spotkaniach znajomość ta przeradza się w związek.

Rak może nauczyć się od swojego partnera większej otwartości na otoczenie oraz innych ludzie. Będzie miał także okazję do przeżyciu wielu przygód, na które sam by się nigdy nie zdecydował. Natomiast zodiakalny Rak może wnieść do życia partnera więcej spokoju, pokazać Mu czym jest kochający dom i rodzinna atmosfera. Oboje kiedy już stworzą związek są dość stali w uczuciach, dlatego mogą stworzyć bardzo udaną parę, która w wielu aspektach się uzupełnia.

Problemem w tej relacji są różne potrzeby związane szczególnie z czasem wolnym. Zodiakalny Rak jest domatorem, pragnie spędzać czas przede wszystkim ze swoim partnerem, natomiast Lew chce przebywać w towarzystwie innych osób i cały czas przebywać poza domem. Zodiakalny Lew może czuć się zbyt ograniczany w tej relacji i będzie chciał po prostu uciec. Aby uniknąć takiej sytuacji warto jest w przypadku tej pary wykonać rytuał na miłość, który pomoże im pokonać napotkane trudności i różnice charakteru.

Relacja ta mimo, iż jest często mocno skomplikowana, przy odrobinie pomocy z zewnątrz ma duże szanse na przetrwanie, a osoby decydujące się na bycie ze sobą mają szansę na stworzenie długiego związku.

Wróżka Mariwa


Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *