Sennik część XXXXV – Choroba

Sen o chorobie nie należy do przyjemnych, ale niestety jest dość częstą marą.
Zazwyczaj jest to ostrzeżenie dla nas lub naszych najbliższych, niestety, sny te często okazują się prorocze i mają bardzo mocne odzwierciedlenie w naszym codziennym życiu, dlatego na pewno nie można ich bagatelizować i należy zapamiętać jak najwięcej szczegółów takiego snu.

Sen o naszej chorobie – Jeśli śnimy, iż jesteśmy chorzy to jest znak, że czeka nas trudny okres w życiu. Jeśli chorób dotyczy głowy lub serca, zazwyczaj sny te oznaczają problemy z naszą sferą duchową lub uczuciami. Natomiast jeśli boli nas konkretny narząd to znak, iż powinniśmy udać się do lekarza i wykonać badania, a także zwrócić szczególną uwagę na dany organ, ponieważ prawdopodobnie mamy z nim problem.

Sen o chorobie bliskiej osoby – Sen ten oznacza, iż martwisz się bliską osobę. Nie oznacza to, iż osoba ta będzie chora, a raczej, iż powinniśmy poświęcić jej więcej uwagi i czasu. Jeśli odwiedzamy bliską nam chorą osobę, to sen ten należy interpretować odwrotnie, oznacza iż czeka nas wiele radości i szczęścia ze strony bliskich nam osób.

Sen o nowotworze – Sen ten oznacza, iż czeka nas wiele trudności i przeciwności losu, z którymi będziemy musieli się zmierzyć i które mogą nas czasami przerosnąć. Może to być także ostrzeżenie, że mamy nałogi, które negatywnie wpływają na nasz organizm i powinnyśmy z nimi zerwać.

Leczenie choroby – Sen ten oznacza, iż czekają nas zmiany w życiu, natomiast będą to zmiany na lepsze. Czeka nas lepszy czas, w którym zaznamy odprężenia, spokoju wewnętrznego i rozwiążemy dawne problemy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *