Horoskop partnerski Rak + Rak

Takie połączenie osób jest dość niezwykłe. Taka relacja jest możliwa, ale wszystko będzie jasne
już po kilku chwilach znajomości. Osoby spod znaku Raka, albo od razu przypadną sobie do gustu, albo wręcz przeciwnie będą chciały jak najszybciej zakończyć taką relację. Jeśli jednak okaże się w danym przypadku, że chcecie budować związek, to czeka Was nie lada wyznanie.

Z jednej strony bardzo wiele łączy takie osoby, mają podobne potrzeby życiowe i pragną tego samego od partnera i związku. Z drugiej strony są bardzo emocjonalne, często zmieniają zdanie i mają problem z podejmowaniem decyzji. Każde z nich chce dominować, ale też każde z nich ma problem z prawdziwą dominacją. Z tego powodu czeka taką parę wiele wyzwań i pracy. Przede wszystkim każda z osób z tego związku, tworzy wokół siebie skorupę i mur i przez który ciężko się przebić drugiej stronie, a to powoduje oddalenie się od siebie.

Z drugiej strony związek ten są oparte na prawdziwym i szczerym uczuciu, a każde z Was nie łatwo się poddaje i nie odchodzi od drugiej osoby, dlatego jeśli tylko będziecie pracować nad relacją to szanse na przetrwanie na pewno są. Osoby urodzone jako zodiakalne Raki natomiast bardzo dobrze sprawdzają się w relacji przyjacielskiej, która potrafi trwać nawet całe życie.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *