Czy osoba, którą kochasz jest zazdrosna? Sprawdź to na podstawie Znaku Zodiaku…

Zazdrość jest niedozwolonym elementem związku, praktycznie każdy z nas się z nią spotyka,
w mniejszym lub większym stopniu. Niektóre osoby są wręcz chorobliwie zazdrosne, co destrukcyjnie wpływa na relacje. Nie bez znaczenia ma znak zodiaku, spod którego jesteśmy.

A oto lista najbardziej zazdrosnych znaków zodiaku:

Skorpion – Osoby urodzone jako zodiakalne Skropiony bardzo mocno osaczają swoich partnerów, lubią mieć nad nimi kontrolę, chcą wiedzieć gdzie są i co robią, w swoich uczuciach są bardzo skrajne, często bywają wybuchowe, to najbardziej zazdrosny ze wszystkich znaków zodiaku.

Baran – Osoby urodzone jako zodiakalne Barany, są pełne życia, wigoru i energii. Chcą swojego partnera mieć tylko dla siebie, dlatego często nie uznają przyjaźni z innymi osobami poza sobą i partnerów traktują jak swoją własność, której nikt nie może im odebrać.

Lew – Osoby urodzone jako zodiakalne Lwy, bardzo mocno przejmują się opinią innych osób, najbardziej obawiają się co o nich pomyślą inni, jeśli zostaną zdradzone. Dlatego są bardzo zazdrosne o swoich partnerów.

Rak – Osoby urodzone jako zodiakalne Raki często mają zaniżoną samoocenę. To ich lęk o utratę partnera sprawia, że są bardzo zazdrosne, w każdej osobie widzą swojego konkurenta i obawiają się, że zostaną porzucone.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *