Horoskop partnerski Lew + Lew

Kiedy na swojej drodze zodiakalny Lew spotka osobę spod tego samego znaku zodiaku często po paru chwilach już wiedzą, czy pragną siebie bardzo mocno, czy wręcz przeciwnie, ich dominujące charaktery i chęć bycia w centrum uwagi powoduje wzajemną niechęć.

Jeśli jednak osoby te decydują się na bliższą relację czeka ich nie lada wyzwanie. Oboje mają silną potrzebę, aby się nimi zajmowano, doceniono ich i kierowano wobec nich czas i energię. Każde uważa, że jest najważniejsze, dlatego relacja ta może powodować wiele konfliktów, ponieważ każdy z partnerów może czuć się tą gorszą osobą w związku.

Natomiast obie osoby pragną stałej i trwałej relacji opartej na prawdziwym uczuciu, dlatego podstawy do budowania związku na pewno są. Zodiakalne Lwy na pewno muszą pracować nad empatią i chodzeniem na kompromisy w związku, a także zwracanie większej uwagi na potrzeby drugiej strony. W ich przypadku sama miłość może nie wystarczyć, dlatego dobrze jest wykonać rytuał na miłość, który ich zbliży do siebie.

Co ciekawe, oboje mają bardzo dobre pomysły i są mocno kreatywni, dlatego świetnie dogadają się w relacjach biznesowych, mogą razem osiągnąć bardzo wiele, ich pomysły często są zbieżne, do tego się uzupełniają. Podobnie w relacji przyjacielskiej są dobrze dobrani i relacja taka może trwać nawet całe życie.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *