Kryształowe dzieci

Kryształowe dzieci, są mniej znane niż dzieci indygo, ale są w pewien sposób ich następcami. Kryształowe dzieci rodzą się po to, aby wprowadzać zmiany. Ich aura jest kryształowa ze względu na wysoką częstotliwość wibracji – stąd wywodzi się ich nazwa. Mają przenikliwy wzrok dosłownie i w przenośni. Ich oczy zazwyczaj są duże, mają jasną barwę i patrząc na nie, wydaje się, że potrafią zajrzeć w dusze drugiej osoby, ich wzrok jest hipnotyzujący.

Dzieci te, często są potomkami dzieci indygo. Rodziły się od końca XX wieku do około 2010 roku. Dzieci te są bardzo empatyczne, silnie związane z naturą. Pojawiły się, aby szerzyć mądrość świata i nauczać tolerancji, bezgranicznej miłości, wybaczania, szacunku wobec otaczającej nas cywilizacji. Dzieci te mają świadomość, że wszystko jest ze sobą połączone i stanowi Jedność. Są bardzo wrażliwe, dlatego potrzebują miłości i ochrony ze strony rodziców.

Dzieci kryształowe wyróżniają się na tle swoich rówieśników, ich szczególnymi cechami są:

– duża delikatność i emocjonalność,
– podejmują decyzje dzięki wrodzonej intuicji,
– pomagają słabszym zarówno ludziom jak i zwierzętom,
– lubią samotność, nie lubią tłumów,
– dobrze rozumieją innych i potrafią doradzać innym,
– są silnym wsparciem dla otoczenia,
– uwrażliwiają innych ludzi, uczą wybaczać,
– są bardzo mądre jak na swój wiek – mają stare dusze,
– przyciągają do siebie ludzi, działają jak magnesy,
– muzyka i woda odgrywają bardzo ważną rolę w ich życiu,
– posiadają zdolności telepatyczne,
– interesują się kryształami, kamieniami,
– często cierpią na alergie, ze względu na dużą wrażliwość organizmu.

Dzieci te potrafią nawiązać kontakt z istotami z innych wymiarów, żyją w harmonii duchowej z całą otaczającą je materią. Są dużym wyzwaniem dla rodziców, którzy powinny uczyć się od nich miłości i kierowania się w życiu sercem.

Wróżka Mariwa


Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *