Tęczowe dzieci

Dzieci tęczowe to trzecie pokolenie obok dzieci indygo i dzieci kryształowych,
które narodziło się po to, aby zmieniać nasz świat na lepsze. Dzieci te rodzą po po nastaniu XX wieku. Często są potomkami dzieci kryształowych. Pojawiają się po to, aby przywrócić równowagę na świecie oraz uzdrawiać innych.

Przyjmuje się, że są to nowe narodzone dusze, których jest to pierwsze wcielenie. Dusze te są bardzo mądre i potrafią zarówno oddzielić prawdziwe informacje od tych fałszywych, jak i wyłuskać z nadmiaru informacji to co jest naprawdę ważne. Dzięki temu, mogą przekazywać prawdę dalej, szerzyć dobrą nowinę, dawać szczęście i radość.

Dzieci tęczowe wyróżniają się na tle swoich rówieśników, ich szczególnymi cechami są:

– Miłość i hojność,
– życie we własnym świecie,
– silna wola, odwaga,
– duża energia w sobie, są urocze,
– często zaczynają późno mówić,
– nie przejmują się opinią innych,
– posiadają zdolności telepatyczne.

Dzieci te pragną, aby między ludźmi a naturą panowała harmonia, chcą w pełni wykorzystać potencjał ludzki w dobrym celu. Zazwyczaj maja dobry kontakt tylko z jednym rodzicem, przed drugiego są nierozumiane.

Wróżka Mariwa


Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *