Sennik część XXXXVII – Szpital

Sen o szpitalu jest dość powszechną marą. Choć zazwyczaj kojarzy nam się negatywnie,
wywołując lęk i obawę przed cierpieniem, chorobą i śmiercią nie zawsze tego typu sen oznacza, iż w życiu realnym przytrafi się nam lub naszym najbliższym coś złego. Ważne są okoliczności i szczególny takiego snu.

Jesteśmy pacjentami w szpitalu – Sen ten oznacza, iż czekają nas duże trudności w najbliższym czasie, dlatego powinniśmy już teraz zastanowić się nad alternatywnymi rozwiązaniami i obraniem innego kierunku działań.

Jesteśmy pracownikami szpitala – Sen ten odnośni się do sfery uczuć. Prawdopodobnie nasz partner nas ogranicza, nie jesteśmy szczęśliwi w związku i czujemy, że się w nim dusimy. Jest to informacja, iż musimy się zastanowić nad naszym życiem i sensem naszej relacji.

Odwiedzamy chorego w szpitalu – Sen ten oznacza, iż niestety, ale w najbliższym czasie otrzymamy informację o złym stanie zdrowia lub śmierci bliskiej nam osoby. Natomiast nie musi to być ta sama osoba, która nam się śniła.

Szpital psychiatryczny – Sen ten nie oznacza nic dobrego, a wręcz przeciwnie. Nie ma znaczenia, czy jesteśmy w szpitalu pacjentem czy odwiedzającym. Jest to zapowiedź dużych niepowodzeń i wręcz nadchodzącej klęski w naszym życiu. Mara ta może taka oznaczać, iż w życiu realnym czeka nas wizyta w szpitalu psychiatrycznym.

Przyjęcie do szpitala – Sen ten oznacza, iż mamy zbyt wiele na głowie, jesteśmy przemęczeni i zestresowani. To sygnał od organizmu, iż musimy zwolnić, ponieważ w innym wypadku czekają nas choroby, brak sił i energii do życia.

Wypis ze szpitala – Sen ten oznacza, iż czeka nas dobry czas, a wszystko co było złe się już zakończyło. Sen ten można interpretować jako powrót do zdrowia lub szybkie załatwienie spraw, które są dla nas ważne i trudne.

Wróżka Mariwa


Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *