Horoskop partnerski Lew+Panna

Kiedy osoby spod tych znaków zodiaku się poznają są małe szanse na to, aby stworzyli związek. Oboje mają zupełnie inne podejście do życia, różnią ich priorytety w życiu i potrzeby w związku, dlatego takie pary zdarzają się niezwykle rzadko. Jeśli jednak relacja ta zacznie się od namiętności, wzajemnego pociągu fizycznego, wtedy jest szansa na stworzenie związku, który jednak na pewno nie będzie należał do łatwych.

Zodiakalna Panna będzie miała problem z zaakceptowaniem rozrywkowego życia swojego partnera. Natomiast zodiakalny Lew może czuć się zbyt mocno oceniany i krytykowany w związku. Natomiast ta para ta może wiele sobie nawzajem i dać i nauczyć się zupełnie inne postrzegania świata i otwarcia się na to co nowe. Zodiakalna Panna może nauczyć się żyć na większym luzie, bez planowania każdej sprawy, a także może zacząć żyć bardziej optymistycznie, nie zamartwiać się wszystkim dzięki swojemu partnerowi.

Natomiast zodiakalny Lew może nauczyć się od swojej partnerki bycia bardziej uporządkowanym w życiu, a także dokładnym w tym co robi. Ponadto zodiakalny Lew ma okazję nauczyć się pracowitości, która daje wymierne efekty. Na pewno parę tą czeka wiele przeszkód i wiele pracy nad związkiem, dlatego na pewno przydałby się rytuał na miłość, który pomoże pokonać trudności tej relacji.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *