Horoskop partnerski – Lew + Waga

Kiedy zodiakalny Lew na swojej drodze pozna zodiakalną Wagę, często od razu
nawiązuje się między Nimi niewidzialna nić porozumienia. Oboje są bardzo zmysłowi, często rodzi się między nimi ogromna chemia, której nie potrafią się oprzeć. Dlatego relacja ta często zaczyna się od romansu, a para ta długo nie opuszcza sypialni. Oboje są bardzo namiętni i mocno dopasowani w sferze seksualnej.

Zodiakalny Lew zachwyci się kobiecością partnerki, a także doceni to, że będzie miał w Niej wsparcie w każdej sferze życia. Tego właśnie potrzebuje do szczęśliwego związku. Natomiast zodiakalna Waga znajdzie w Lwie oparcie, poczucie stabilności i bezpieczeństwo, których tak potrzebuje. Zodiakalna Waga może nauczyć się od partnera życia z większym optymizmem i wiarą w siebie. Natomiast zodiakalny Lew może nauczyć się troski i partnerskiego stylu życia, gdzie każdy jest równy.

Problemem dla tej pary może być fakt, że każde z nich lubi wygodne życie i nie chcą się zbytnio przepracowywać, dlatego zamiast motywować się nawzajem do działania mogą się wzajemnie demotywować. Ponadto każe z nich nie lubi rozwiązywać problemów, a raczej je odsuwać i uciekać od nich, co w dłuższej perspektywie czasu obraca się przeciwko nim samym. Dlatego, aby związek ten przetrwał długie lata, potrzebna jest praca nad tą relacją, a także rytuał miłosny, który wzmocni ich relację.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *