Zachowaj dobrą energię w związku

Związek z drugą osobą, może być wzniosły, piękny, i dodawać wiatru w żagle naszego życia.
Aby tak się działo, szczególnie po pewnym czasie, kiedy przechodzi zauroczenie i rozpoczynamy normalne, codziennie życie, trzeba pracować nad relacją. Jeśli nie będziemy robić nic, to nasza miłość i szczęście wygasną, a pozytywna energia uleci z naszego związku i nawet nie będziemy wiedzieli kiedy staniemy się nieszczęśliwy, a relacja będzie powodowała tylko smutek i stres.

Możesz temu zapobiec, wystarczy, że wprowadzisz kilka zmian w swojej relacji, a pozytywna energia będzie trwała cały czas, a Wy będziecie szczęśliwi.

1. Nie skupiaj się na tym co negatywne w partnerze, zauważaj to co dobre i doceniaj to.
Niestety, ale to co negatywne pochłania minimum dwa razy naszej energii, niż to co pozytywne. Dlatego tak ważne jest, aby pielęgnować w sobie pozytywna energię związaną z partnerem.

2. Naucz się odpuszczać.
Nie da się zmienić całego człowieka, im dłużej jesteśmy razem, tym trudniej nam zmienić partnera, dlatego zamiast na siłę zmieniać Jego, zmieńmy się, odpuszczajmy tam, gdzie nie jest to bardzo ważne, zaakceptujmy partnera i zamiast epatować negatywną energią wysyłajmy pozytywną energię.

3. Otwórz się na eksperymenty w sypialni.
Nie bój się próbować tego co nowe, poznawać samą siebie i spełniać fantazje swoje oraz partnera. To dzięki byciu sobą także w sferze seksualnej, możesz się realizować i przekazywać pozytywną energię dalej.

4. Róbcie coś razem.
Nie ma znaczenia co to jest. Jeśli macie wspólną pasję, potraficie razem ze sobą dobrze się bawić, wtedy dobra energia między Wami rośnie, a Wy czujecie się lepiej w swoim towarzystwie i poznajecie się z innej strony.

5. Przestań kontrolować partnera.
Każdy potrzebuje przestrzeni dla siebie. Nie musisz wiedzieć o każdym kroku i każdym planie Twojego partnera. Pozwól Mu spędzić czas z kolegami, czy na hobby, a energia między Wami będzie o wiele lepsza.

Tak niewiele wystarczy, aby poprawić energię w związku i poprawić relację partnerów. Jeśli czujesz, że w Twoim organizmie energia nie przepływa prawidłowo sprawdź swoje Czakry i żyj lepiej już teraz.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *