Sennik część XXXXVIII – Były partner

Sen o byłym partnerze czy partnerce jest dość częsty, ma On związek z naszą psychiką,
tym z czym sobie nie do końca radzimy lub przed czym uciekamy. Często jest sygnał o tym, że w naszym życiu mamy pewne braki i powinniśmy się postarać zapełnić tą lukę.

Okazywanie czułości z byłym partnerem – Sen ten oznacza, iż podświadomie tęsknisz za tą osobą, nie do końca pogodziłaś się z Waszym rozstaniem, pragniesz na nowo nawiązać relację między Wami. Jeśli były partner także okazuje Ci czułość, to znak, że On także za Tobą tęskni.

Pierwsza miłość – Sen ten oznacza, iż tęsknimy za czasami beztroski, pragniemy na nowo być nastolatkami. Nie znaczy on, że faktycznie darzymy nadal uczuciem ex z dzieciństwa, a to, że chcemy na nowo poczuć się wolni, żyć bez problemów.

Były chłopak wyznaje miłość – Sen ten oznacza, iż czujemy się samotni, pragniemy relacji, w której będziemy czuć się pewnie i bezpiecznie. Szukamy ostoi w swoim życiu i chcemy być w związku opartym na szczerym uczuciu.

Były partner z nową dziewczyną – Sen ten oznacza, iż pogodziliśmy się z rozstaniem, akceptujemy fakt, że nie jesteśmy już razem, a także życzymy byłemu partnerowi jak najlepiej. Druga interpretacja dotyczy naszego obecnego związku i wskazuje na naszą dużą zazdrość i zaborczość.

Były partner chce wrócić – Sen ten oznacza, iż nie możemy pogodzić się i zaakceptować naszej przeszłości, zbytnio skupiamy się na tym co było, zamiast odciąć się od niej i żyć teraźniejszością.

 

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *