Horoskop partnerski – Lew + Strzelec

To bardzo dobre połączenie znaków zodiaku. Oboje należą do żywiołu Ognia, dlatego bardzo dobrze się rozumieją i silnie na siebie oddziałują. Bardzo do siebie pasują. Oboje są mocno emocjonalni, maja optymistyczne podejście do życia, lubicie dobrą zabawę, a także jesteście mocno szczerzy. Dlatego macie szansę na stworzenie silniej więzi.

Oboje potraficie się zatracić w drugiej osobie, dlatego Wasza relacja będzie bardzo intensywna, a Wy będziecie skupiać na sobie uwagę innych osób. Ze względu na gorące temperamenty, także sypiania będzie miejscem, gdzie będziecie się rozumieć doskonale.

Zodiakalny Lew może nauczyć się od partnera większej otwartości na świat, zarówno ten fizyczny jak i duchowy. Razem mogą odkrywać nowe lądy i nowe obszary swojej duszy. Natomiast zodiakalny Strzelec może nauczyć się od partnera prowadzenia bardziej uporządkowanego życia, bez chaosu i zbędnych nieporozumień.

Problemem w tej relacji może być nadmierna uczuciowość i dominujące charaktery każdej ze stron. Spory i kłótnie będą bardzo intensywne i mocno wyczerpujące dla każdego z partnerów, a droga do pogodzenia się długa i kręta. Dlatego w ich przypadku warto wykonać rytuał wyciszający, aby emocje nie wymykały się spod kontroli.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *