Sennik część XXXXVIX – przestępstwo

Sny o tym, że popełniamy przestępstwo, zdarzają się dość często. Najczęściej są one odzwierciedleniem tego, co przeżywamy wewnątrz siebie, ale nie oznaczają one, że faktycznie chcemy złamać prawo. Wszystko zależy oczywiście od szczegółów.

Morderstwo – Jeśli śni Ci się, że kogoś zabiłeś, to mara ta oznacza, iż podjęliśmy błędne decyzje i niedługo będziemy musieli zapłacić za to co zrobiliśmy. Musimy nastawić się na trudny czas dla nas.

Przestępstwo z drugą osobą – Sen ten oznacza, iż są blisko nas osoba, której ufamy, a która ma negatywny wpływ na nas i dla własnego dobra powinnyśmy odciąć się od takiej osoby.

Drobne przestępstwa – Sen ten oznacza, iż czujemy, że tracimy kontrolę nad swoim życiem, jesteśmy zbyt ograniczani, a przez to nieszczęśliwsi. To znak, że powinniśmy więcej robić dla siebie i uwolnić się od wpływu osób trzecich.

Ktoś popełnia przestępstwo – Jeśli śnimy, że przyglądamy się łamaniu prawa, to mara ta oznacza, iż przez brak podjętych przez nas działań, możemy z czasem doznać krzywd i negatywnych skutków przez osoby trzecie.

Lęk po popełnieniu przestępstwa – Sen ten oznacza, iż w życiu realnym mamy duże obawy, aby nie wyszły na jaw sprawy, które są dla nas nieprzyjemne. Żyjemy w ciągłym strachu z tego powodu.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *