Sennik część XXXXX – Adopcja

Sen o adopcji oznacza, iż brakuje nam w życiu innych ludzi, pragniemy kochać i czuć się kochani,
a także potrzebni. Ponadto mara ta pokazuje, że potrzebujemy bliskości.

Adopcja dziecka – Sen ten oznacza, iż czeka nas powodzenie w sferze finansowej. Czeka nas awans, zmiana pracy na lepszą, albo inny rodzaj bogactwa, który może z zewnątrz jak spadek czy wygrana.

Opieka nad adoptowanym dzieckiem – Sen ten oznacza, iż w sferze Twoje zdrowia lub relacji z innymi nie dzieje się dobrze. Możliwe, że czekają Cię choroby lub blisko Ciebie są osoby, które są Ci nieprzychylne.

Być adoptowanym – Sen ten oznacza, iż czeka Cię szczęścicie szczególnie ze strony innych osób. Możesz spodziewać się poznania kogoś nowego, a także tego, że inni będą dla Ciebie bardzo przychylni.

Być świadkiem adopcji – Sen ten oznacza, iż bliska Ci osoba może mieć problemy, natomiast sama nie zwróci się do Ciebie o pomoc i to Ty powinnaś zaoferować pomoc ze swojej strony.

Myślenie o adopcji/wybór dziecka – Sen ten oznacza, iż czeka Cię w najbliższym czasie trudna decyzja, którą musisz podjąć, a decyzja ta zaważy mocno na Twoim życiu. Jest to także znak, że masz problemy z podejmowaniem decyzji.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *