Horoskop partnerski – Lew + Koziorożec

To bardzo trudne połączenie osób. Każde z nich ma całkiem inne potrzeby zarówno w życiu codziennym, jak i w związku. Ich charaktery są zupełnie odmienne, zachowanie zarówno w domu, pracy czy towarzystwie, jest praktycznie odwrotne. Dlatego osoby te najczęściej irytują siebie nawzajem i rzadko znajdują wspólny język.

Jeśli jednak zaczną ze sobą rozmawiać, może się okazać, że oboje mają ciekawe poglądy, a tematy do dyskusji im się nie kończą. Relacja ta nie będzie należała do łatwych. Przede wszystkim zodiakalny Koziorożec podchodzi bardzo racjonalnie do życia, a zodiakalny Lew wręcz przeciwnie działa pod wpływem uczuć i emocji. Dlatego mogą uczyć się od siebie jak inaczej patrzeć na świat, dzięki czemu każde z nich może poszerzyć swoje horyzonty myślowe.

Zodiakalny Koziorożec może nauczyć się od partnera bardziej zabawowego stylu życia, cieszenia się i doceniania tego co ma. Natomiast zodiakalny Lew może nauczyć się jak być bardziej poukładanym i tego, że kierowanie się rozumem a nie emocjami, często wychodzi na lepsze i ułatwia życie.

Na pewno parę tą czeka wiele wyzwań, a chodzenie na kompromisty i akceptacja partnera jest podstawową, aby relacja ta przetrwała. Na pewno w tym przypadku potrzebny jest rytuał na miłość, aby relacja ta miała szansę na przetrwanie.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *