horoskop partnerski – Lew + Wodnik

To bardzo ciekawe połączenie osób. Kiedy się poznają ich rozmowy nie mają końca.
Każde z nich ma bardzo dużo do powiedzenia, jednakże każde z nich jest niesamowicie indywidualną jednostką, która może wiele zaoferować. Dlatego początkowo czują się w swoim towarzystwie bardzo swobodnie i komfortowo.

Ponadto oboje są mocno energetyczni, dlatego też jest też między nimi chemia, która ich mocno przyciąga do siebie. Para ta często początkowo nie wychodzi z sypialni, w której oboje się uzupełniają i świetnie dogadują. Oboje lubią dobra zabawę i towarzystwo, dlatego na pewno nie będą się nudzić.

Zodiakalny Lew może nauczyć się od partnera życia zgodnego z ideałami i własnymi przekonaniami, natomiast zodiakalny Wodnik może uczyć się partnera okazywania uczuć i wprowadzenia większego luzu do swojego życia.
Niestety, każda z tych osób ma bardzo silny charakter i każda chce, aby to jej potrzeby były zaspokaja w pierwszej kolejności. Z tego powodu może dochodzić do wielu waśni, ponieważ każde z nich będzie chciało pokazać i udowodnić swoją dominację.

Dodatkowo osoba urodzona jako zodiakalny Wodnik może mieć problem z okazywaniem uczuć, w taki sposób jaki życzyłyby sobie tego zodiakalny Lew. Natomiast zodiakalny Lew może nie rozumieć potrzeby samotności i stwarzanie dystansu.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *