Horoskop partnerski: Panna + Waga

Połączenie osób spod tych dwóch znaków zodiaku jest dość trudne. Oboje są z zupełnie różnych żywiołów, dlatego ich potrzeby zarówno w życiu codziennym jak i związku mocno się różnią. Każde z nich na swój sposób lubi prowadzić długie konwersacje, dlatego to właśnie rozmowa może połączyć te dwie osoby.

Zodiakalna Panna lubi porządną, dobrą pracę, natomiast zodiakalna Waga najchętniej by wypoczywała i nieprzemęczana się. Dlatego od początku w tej relacji należy ustalić jasne reguły, tak aby zodiakalna Panna nie czuła się wykorzystywana i gorsza. Ponadto zodiakalna Panna zdecydowanie woli prowadzić domowy tryb życia, co może nie podobać się zodiakalnej Wadze.

Zodiakalny Panna może w tym związku nauczyć się prawdziwie cieszyć się i korzystać z życia, a także może stać się bardziej otwarta na innych ludzi. Natomiast zodiakalna Waga może nauczyć się wykonywania obowiązków porządnie, i dawaniu z siebie 100% w tym co się robi, a także większej odpowiedzialności za swoje czyny.

Aby tak relacja przetrwała w dłużej perspektywie czasu oprócz uczucia, potrzebny jest wiele pracy, która będzie musiała być z obu stron. Ponadto konieczny jest rytuał na miłość, który pomoże pokonać różnice charakterów i temperamentu, każdej z tych osób.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *