Sennik część XXXXXIV – Taniec

Sen o tańcu należy do bardzo przyjemnych. Zazwyczaj oznacza poczucie wolności i spełnienia, a także to, że dobrze czujemy się w swoim życiu i otoczeniu. Często też jest to zapowiedź pojednania i radości, która pojawi się w naszym życiu.

Samotny taniec – Sen ten oznacza, iż mamy szansę na poznanie nowej osoby, jest to także znak naszej niezależności i tego, że dobrze czujemy się we własnej skórze.

Nauka tańca – Sen ten oznacza, iż poznasz nową osobę, która stanie się niejako Twoim przewodnikiem życiowym i z którą to czeka Cię wiele ciekawych przeżyć.

Patrzeć na taniec innych – Sen ten oznacza, iż potrzebujemy w naszym życiu nowych ludzi i nowego otoczenia. Powinniśmy być bardziej otwarci na to co przynosi nam los.

Uczyć kogoś tańczyć – Sen ten oznacza, iż poznamy osobę, która bardzo mocno na nas wpłynie, a my będziemy pragnęli romansu z ta osobą. Może to być niezwykłe i nieznane dla nas dotąd przyciąganie.

Taniec z partnerem – Sen ten oznacza, iż jesteśmy szczęśliwi w związku, czujemy się pewnie i bezpiecznie. Ponadto kochamy tą osobę, a ta osoba kocha nas, wzajemnie się uzupełniamy.

Taniec w grupie – Sen ten oznacza, iż na co dzień dobrze czujemy się wśród innych osób, potrafimy z nimi współpracować i pragniemy, aby właśnie tak wyglądało nasze życie w relacjach z innymi.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *