Sennik część XXXXXIV- Magazyn

Sen o magazynie zapowiada zmiany w naszym życiu dotyczcie sfery finansowej i zawodowej. W zależności od szczegółów sen ten może oznaczać nadążające się okazje, które warto wykorzystać lub wręcz przeciwnie może zapowiadać nieplanowane wydatki, które mocno wpłyną nasz budżet.

Przebywać w magazynie – Sen ten oznacza, iż masz możliwości, a los Ci sprzyja, aby osiągnąć sukces i polepszyć swoją sytuację finansową, ale potrzebna jest Twoja wytężoną praca.

Pusty magazyn – Sen ten oznacza, iż jesteś przemęczony, nie masz celu w życiu i potrzebujesz czasu na regenerację i odpoczynek.

Magazyn pełen plonów/warzyw/owoców – Sen ten oznacza, iż będziesz mieć wiele energii w sobie, czeka Cie pomyślny czas, a Twoje plany się zrealizują, jeśli tylko będziesz wytrwały w swoich działaniach.

Zniszczony magazyn – Sen ten może oznaczać, iż czekają Cię niepowodzenia w życiu prywatnym, może to być duży i poważny spór.

Płonący magazyn – Sen ten oznacza pojawienie się nowych możliwości, rozpoczęcie nowej drogi zawodowej i polepszenie sytuacji materialnej.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *