Jaki związek z negatywnym pierwszym wrażeniem ma Znak Zodiaku? Sprawdź…

Są osoby, które od pierwszego spojrzenia, od pierwszego wypowiedzianego zdania zjednują sobie innych. Niestety są też osoby, które zazwyczaj robią bardzo negatywne wrażenie na innych, a zyskują w oczach innych dopiero z czasem po bliższym poznaniu. To do której grupy należymy zależy w dużej mierze od naszego znaku zodiaku. Kto należy do tej nieszczęśliwej grupy?

Strzelec – Osoby urodzone jako zodiakalne Strzelce mówią zawsze to co myślą, często raniąc innych ludzi. Ich szczerość do bólu sprawia, iż często od początku znajomości zniechęcają swoich do siebie innych. Ponadto mają radykalne poglądy, są mocno zero jedynkowi, co także nie przysparza im przyjaciół, a raczej wrogów.

Lew – Osoby urodzone jako zodiakalne Lwy, wypełniają sobą całą przestrzeń, dlatego często nawet zanim coś powiedzą powodują, iż ludzie się dystansują od nich, uważają ich za zbyt dominujących i skupiających zbyt wiele uwagi na sobie.

Bliźnięta – Osoby urodzone jako zodiakalne Bliźnięta uwielbiają mówić i często nie dają innym dojść do słowa. Do tego pragną, aby cała uwaga skupiała się na nich i tym co dotyczy ich życia. Dlatego często odpychają od siebie innych ludzi, bo nikt nie chce cały czas słuchać tylko o drugiej osobie, każdy pragnie mówić także o sobie.

Baran – Osoby urodzone jako zodiakalne Barany są mocno ekspresyjne i emocjonalne, do tego są głośne i hałaśliwe. To wszystko powoduje, że inne osoby uważają, że zbyt mocno wkraczasz w ich przestrzeń, co powoduje brak komfortu i niechęć to takich osób.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *