Zamów Wróżbę

Zamów wróżbę w 4 prostych krokach:

  1. Wybierz interesującą Cię wróżbę ze strony kup teraz.
  2. Wyślij do mnie wiadomość na maila: mariwa.polska@gmail.com lub napisz przez formularz kontaktowy. W treści wiadomości wpisz nazwę wybranej wróżby, opis sytuacji oraz daty osób, których wróżba dotyczy.
  3. Dołącz do maila potwierdzenie przelewu z banku. Mój nr konta: 26105019531000009108877144 w nazwie wystarczy wpisać Mariwa.
  4. Poczekaj na maila zwrotnego ode mnie.

Cennik

Odpowiedzi:

Wysyłam mailem zwrotnym, po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty z banku lub po zaksięgowaniu środków na moim koncie. Pracuję 7 dni w tygodniu od 8.00 do 24.00.

Kontakt:

email: mariwa.polska@gmail.com

Istnieje także możliwość zamówienia wróżby EKSPRESOWEJ. Należy podwoić cenę wybranej wróżby oraz w temacie maila umieścić informację – wróżba ekspres. Odpowiedź będzie udzielona w ciągu godziny od przesłania potwierdzenia wpłaty z banku.

Pamiętaj:

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu, ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia i zdrowia.
W Twoim życiu będą rzeczy, które na pewno się wydarzą, te dobre i te złe, tego nie zmienisz, ale dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.
Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę.
To, że znalazłeś się na mojej stronie, nie jest przypadkiem, dlatego napisz do mnie już teraz i miej wpływ na swoją przyszłość …

Wszystkie moje Wróżby i Zabiegi znajdują się tutaj.

Przesyłam dobrą energię,
Wróżka Mariwa

24 thoughts on “Zamów Wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *