Cel życiowy a znak zodiaku – część II

Każdy człowiek ma inny cel w życiu. To co czego chcemy dążyć, co jest dla nas najważniejsze, zleży od wielu czynników, a jednym z nich, jest znak zodiaku. Często to właśnie na jego podstawie opieramy nasz system wartości, a co z tym się wiąże ustalamy nasze cele życiowe.

Waga – Twoim teoretycznym celem jest życie w zgodzie z praktycznie każdym człowiekiem, którego znasz. Natomiast inne osoby tego nie rozumieją i mogą Cię postrzegać jako osobę fałszywą. Dlatego Twoim celem powinna być większa odwaga podczas rozmów i mówienie tego co myślisz naprawdę.

Skorpion – Twoim teoretycznym celem jest życie w szczęściu, natomiast na wszystko patrzysz mocno zero jedynkowi i czasem działasz wbrew sobie. Dlatego Twoim celem powinno być szczersze spojrzenie na otaczający Cię świat i działanie zgodnie z własnymi przekonaniami.

Strzelec – Twoim teoretycznym celem jest szukanie okazji, do tego aby Ci lepiej. Z tego powodu często robisz kilka rzeczy naraz, szukasz nowych alternatyw i żyjesz w ciągłym biegu, nie będąc szczęśliwym. Dlatego Twoim prawdziwym celem powinno być docenianie tego co masz i życie w tej danej chwili.

Koziorożec – Twoim teoretycznym celem jest osiąganie dużych sukcesów zawodowych i zapewnienie sobie i najbliższym dobrego bytu. Natomiast faktycznym celem Koziorożca powinno być nauczenie się dzielenia odpowiedzialności i zrozumienie, że życie to także radość, a nie tylko ciężka praca.

Wodnik – Twoim teoretycznym celem jest zdobywanie nowej wiedzy, ale nie idzie ona często w parze z empirycznym poznaniem świata i sprawdzeniem, czy teoria pokrywa się z doświadczeniem. Dlatego zamiast tylko czytać i rozmawiać z innymi, zacznij więcej na własnej skórze próbować tego co nowe.

Ryby – Twoim teoretycznym celem jest sprawianie, aby inni byli szczęśliwi dzięki Twojej pomocy, oddaniu i wierności. Niestety, jesteś przy tym łatwowierny. Dlatego Twoim celem powinna być praca nad sobą i ograniczone zaufanie wobec innych ludzi, ponieważ nie każdy ma tak dobre i uczciwe zamiary jak Ty.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *