Magia marzeń…

Czy jeszcze marzysz? Im mamy więcej obowiązków na głowie, tym bardziej skupiamy się tylko na codziennych zmaganiach i ciągłej gonitwie. Ponadto wymagamy od siebie coraz więcej, zapominając, że życie to także przyjemności, realizacja marzeń i szczęście.

Zacznij od małych marzeń i zastanów się jak możesz je zrealizować, z czasem przechodź do coraz śmielszych pomysłów. Niech Twoje życie teraz skupi się przynajmniej w części na tym co jest dla Ciebie przyjemne.
Zacznij marzyć, a zobaczysz, że sam fakt, iż masz pragnienie i dążysz do ich realizacji sprawi, że Twoje życie nabierze rumieńców, będziesz mieć więcej energii i staniesz się bardziej szczęśliwą osobą.

Marzenia mogą się spełniać, o ile o to zadbamy. Nie wystarczy tylko życzyć sobie gwiazdki z nieba. Należy jeszcze ze swojej strony zrobić wszystko co można, aby to marzenie się urzeczywistniło, tylko wtedy los i otaczający nas wszechświat dołoży wszelkich starań, aby tak się stało.

Nic nigdy nie przychodzi samo, dlatego nie bójmy się działać, iść pod prąd i wsłuchać się w swoją intuicję. To często ona podpowie nam co mamy zrobić, aby osiągnąć to czego w głębi pragniemy. I co najważniejsze daj wszechświatowi czas, na realizację Twoich marzeń.

Marzenia to prawdziwa magia, która sprawia, iż nasze życie staje się pełniejsze i piękniejsze. Twoje marzenia są w Twoich rekach, dlatego zacznij marzyć już dziś i bądź szczęśliwy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *