Co mówi Twoje ciało?

Ludzie rzadko kiedy zwracają uwagę na swoje ciało, zazwyczaj jest to dopiero wtedy, gdy zaczyna nas coś boleć. A ciało mimo, że jest połączone z naszym umysłem, to jest poniekąd osobnym bytem, który może nam wiele przekazać, a także przestrzec przed zagrożeniami. Nasze ciało ma także zdolność samoleczenia, ale tylko wtedy kiedy jesteśmy Jego świadomi, a także żyjemy ze sobą w pełnej harmonii, harmonii ducha, ciała i umysłu. Dlatego tak ważne jest, abyś słuchał swojego ciała, abyś nie ignorował sygnałów, które Ci ono wysyła.

Każdy punkt na ciele odpowiada na dany organ, daną chorobę lub nasz stan psychiczny. Możemy mieć wpływ na swój stan psychiczny, swój stan zdrowia dzięki pracy z własnym ciałem. Szczególna rolę w poznaniu własnego ciała i sygnałów, które Ci wysyła odgrywa akupunktura. Na naszych dłoniach i stopach znajdują się miejsca, które odpowiadają za nasze narządy, dzięki czemu możemy uleczyć się od zewnątrz.

Natomiast jeśli chcesz poznać i zrozumieć swoje ciało, zacznij od prostych ćwiczeń oddechowych, zwracaj uwagę na sygnały wysyłane przez nie, staraj się znaleźć powód bólu danej części ciała, często okazuje się, że jest to ból fizyczny spowodowany jest sprawami związanymi ze stresem i nerwami i możesz łatwo je pokonać. Ale, aby poznać swoje ciało musisz poświęć mu czas, dlatego zrób to już dziś i ciesz się lepszym zdrowiem na ciele i duchu.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *