Analiza stanu zdrowia

Wszyscy mamy problemy zdrowotne, jedne są większe inne mniejsze a niektóre nas przerastają i nie radzimy sobie z nimi. Sam problem zdrowotny wywołuje w nas stres, po co w związku z tym narażać się na kłopoty przy jego rozwiązywaniu.
Dzięki mnie:
– będziesz mieć świadomość tego co Cię czeka w związku z Twoim zdrowiem,
– będziesz spać spokojnie,
– podejmiesz właściwe decyzje.

Cena 80 zł/160 zł odpowiedź do 1h KUP TERAZ

Wiem, że masz dużo pytań, wiele niepewności i wewnętrzne lęki. Możesz oczywiście zdać się na ślepy los i czekać na to co się wydarzy ale czy nie będziesz żałować, że można było czemuś zaradzić, pomóc sobie, swoim bliskim? Co, jeżeli okaże się, że można było uniknąć problemów?
Daj sobie pomóc.

W jaki sposób?:
Wystarczy, że dokonasz wpłaty, prześlesz potwierdzenie i wyślesz do mnie opis problemu zdrowotnego, a ja w przeciągu 6 godzin wyślę Ci obszerną odpowiedź, informację co Cię czeka w kwestii Twojego zdrowia i jak wygląda obecnie Twoja sytuacja zdrowotna. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę.

Pamiętaj:
Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia i zdrowia.
W Twoim życiu będą rzeczy, które na pewno się wydarzą, te dobre i te złe, tego nie zmienisz ale dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:
Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi imię i datę urodzenia osoby o którą pytasz oraz dokładny opis sytuacji zdrowotnej. Do 6 godzin wyślę Ci bardzo obszerną i dokładną odpowiedź tą samą drogą. Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do odpowiedzi, nie będę czuła odpowiedzi to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.
Gwarantuję indywidualne podejście do każdej poruszanej kwestii, nie korzystam z szablonów odpowiedzi a każda moja odpowiedź jest szczera, zgodna z tym co czuję.

Koszt – 80 zł
Jeżeli Twój problem jest pilny i chcesz natychmiastową odpowiedź (do godziny), skorzystaj z opcji:
Analiza zdrowia Express – cena 160 zł

Wróżka Mariwa

One thought on “Analiza stanu zdrowia

  1. Pingback: Cennik - Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *