Toksyczna przyjaźń, a Znak Zodiaku

Niektóre osoby sprawiają, że wszyscy do nich lgną i chętnie się z nimi zaprzyjaźniają. Są także takie osoby, które cenią sobie samotność, istnieje także trzeci typ osób, te które łatwo wchodzą w przyjaźnie, ale mają bardzo trudny charakter, dlatego przyjaźń z nimi często działa toksycznie. Ponadto mają coś takiego w sobie, że trudno jest się od nich uwolnić i zakończyć taką toksyczną relację. Wpływ na tego typu trudne przyjaźnie ma znak zodiaku. Sprawdź, na podstawie znaków zodiaku, na kogo lepiej uważać podczas zawierania przyjaźni.

Wodnik – Choć osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są świetnymi rozmówcami i często wydaje się, że są wręcz idealnymi przyjaciółmi, często w dłuższej perspektywie czasu ich zachowanie staje się irytujące. Ponadto nie potrafią mówić o uczuciach i nigdy nie angażują się tak mocno w relacje jak druga strona.

Baran – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są bardzo otwarte na innych, chętnie wchodzą w przyjaźnie i są wiernymi przyjaciółmi, na których można liczyć. Niestety są mocno wybuchowe, często nie panują nad swoimi emocjami i wyolbrzymiają sprawy.

Bliźnięta – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku, lubią innych tylko na własnych zasadach, nie znoszą sprzeciwu i często manipulują faktami, aby wyjść na lepszych w relacji z drugą osobą. Dlatego mimo, że miło się z nimi rozmawia to nie do końca można im ufać, ponieważ bez żadnych skrupułów potrafią okłamywać najbliższe osoby.

Skorpion – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku, traktują siebie jak ofiary i wszystkim, wszystkiego zazdroszczą. Nie potrafią się cieszyć z tego, że innym się dobrze układa czy powodzi. Mają w sobie wiele roszczeń i chcą, aby inni im ciągle pomagali. Mimo, iż sami potrafią z siebie wiele dać, nie jest bezinteresowne, zawsze liczą na to, że pomoc im się podwójnie zwróci.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *