Zwierzę Mocy – Paw

Pawie to ptaki z rodziny kurowatych. Samce tych zwierząt charakteryzują się pięknymi ogonami, które wzbudzają podziw, nie tylko wśród innych zwierząt, ale też wśród ludzi. Paw jest uważany za posłańca bogów, za królewskiego ptaka. Zwierzę to pokazuje nam wszystko to co jest piękne, wyjątkowe i niepowtarzalne w nas samych.

Kiedy paw ma złożony ogon, niczym się nie wyróżnia. Jednak gdy tylko rozłożony swój piękny ogon, od razu widać jego wyjątkowość. Tego właśnie nas uczy, pokazuje, że każdy z nas jest na swój sposób niesamowity, każdy z nas posiada wewnętrzną moc i energię. Należy tylko uwierzyć we własne siły, we własne możliwości, aby wiele osiągnąć. Pokazuje, że w każdym z nas jest iskra boża, którą należy dostrzec i wykorzystać tak, aby wzrastać w swoim majestacie każdego kolejnego dnia.

Pawie zrzucają swoje pióra symbolizując nam także, że życie jest kręgiem, który nie ma początku i końca, a każdy z nas w swoim własnym rytmie je przeżywa.

Jeśli pragniesz poznać samego siebie, chcesz wydobyć z siebie prawdziwą istotę i doceniać samego siebie, wybierz pawia na swoje Zwierzę Mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *