Kochaj, ale nie walcz…

W dzisiejszych czasach coraz częściej spotkamy silne kobiety, które dominują w związkach. Natomiast ta niezależność, mocny charakter, to że sama potrafi sobie ze wszystkim poradzić i wiele jej w życiu wychodzi odnośnie się do każdej sfery życia często idą w parze ze złymi relacji z innymi ludźmi. Niestety kobiety zamiast umiejętnie wykorzystać ten dar, często sprawiają, że mężczyzna czuje się przy nich gorszy i nie chce być z taką osobą. Co więc robić?

Jeśli jesteś kobietą typu alfa, to przede wszystkim musisz wiedzieć, że nie jesteś lepsza od innych. To podstawowy błąd, przez który kobiety alfa zrażają do siebie ludzi. Każdy związek zarówno partnerski, jak i przyjacielski czy relacja zawodowa, są obszarami, gdzie możemy dobrze wykorzystać swoje cechy lub sprawić, że osoby przebywające z nami nie będą czuły się komfortowo.

Dlatego wykorzystuj swój dar do pomocy, naprowadzenia innych na dobre rozwiązania, a nie do ciągłego udowadniania, że jesteś lepsza, silniejsza i lepiej sobie radzisz w różnych sytuacjach. Dzięki takiemu podejściu nadal będziesz sobą, ale zobaczysz, że Twoje życie stanie się pełniejsze i szczęśliwsze. Szczególnie w związku, pamiętaj, że lepiej się uzupełniać, wzajemnie sobie pomagać, a nie walczyć z partnerem, bo to nie zaprowadzi Cię do niczego dobrego.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *